Skincode Essentials – linia Alpine White

Skincode Essentials – linia Alpine White

Kluczem do przywrócenia skórze młodzieńczego blasku jest połączenie tonizacji, rozświetlenia oraz rozjaśnienia, przy jednoczesnej ochronie przed dalszymi uszkodzeniami. U wielu osób przebarwienia uwarunkowane są genetycznie lub powstają w wyniku zmian hormonalnych zachodzących w organizmie. W pozostałych przypadkach mogą być spowodowane uszkodzeniami posłonecznymi, oddziaływaniem czynników środowiskowych czy po prostu procesem starzenia się.

Czym się wyróżnia linia Alpine White stworzona przez Skincode?

Skincode stworzył nową, ekscytującą linię Alpine White, zawierającą kompleks składników aktywnych pozyskanych z roślin alpejskich oraz wysokoskoncentrowaną witaminę B3, które rozjaśniają skórę poprzez blokowanie melaniny i poprawę struktury skóry. Składniki zawarte we wszystkich 4 nowych produktach działają w synergii nie tylko w celu redukcji przebarwień, ale również minimalizacji plam związanych z procesem starzenia oraz innych niedoskonałości.

Produkty z nowej linii pomagają osiągnąć cel rozjaśnienia poprzez:

  • ograniczenie aktywności tyrozynazy,
  • zahamowanie syntezy melaniny,
  • przyspieszenie odnowy komórkowej.

Każdy produkt z linii zawiera wysoce skoncentrowaną, multifunkcyjną, aktywną postać witaminy B3. Witamina ta znana jest również jako niacyna bądź witamina PP. Działa poprzez zahamowanie wędrówki melanosomów (komórek przenoszących melaninę na powierzchnię skóry). Witamina B3 jest również pomocna w redukowaniu niedoskonałości skóry oraz syntezie kolagenu dla utrzymania gładkiej skóry. Kompleks zawarty w linii alpine white pochodzi z siedmiu roślin, odkrytych w najwyższych partiach szwajcarskich Alp. Tych siedem cennych roślin zostało specjalnie wyselekcjonowanych oraz skoncentrowanych dzięki unikatowej metodzie biotechnologicznej. Połączone działanie wyciągów roślinnych hamuje aktywność tyrozyny w melanosomach (tyrozyna bierze udział w biosyntezie melaniny), tym samym zmniejszając widoczność przebarwień.

Linia alpine white ma zatem podwójne działanie – pomaga utrzymać jasną, jak i rozświetloną skórę poprzez zakłócenie syntezy melaniny i dodatkowo przez hamowanie migracji na powierzchnię skóry tych komórek, które zawierają melaninę. Tak jak w przypadku już istniejących produktów w linii Essentials, nowa linia alpine white zawiera CM-Glucan, który chroni przed stresem oksydacyjnym oraz pobudza komórki skóry do odnowy i syntezy, a także koi i łagodzi. Linia jest zatem również idealna do wrażliwej skóry, która wymaga rozjaśnienia oraz ujednolicenia kolorytu.

Produkty dostępne są w wybranych aptekach oraz gabinetach medycyny estetycznej.

Skincode Essentials alpine white rozjaśniający krem na dzień SPF 15 – 183zł

Skincode Essentials alpine white rozjaśniający krem pod oczy – 150 zł

Skincode Essentials alpine white rozjaśniające serum – 166 zł

Skincode Essentials alpine white rozjaśniający krem do rąk – 98 zł

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE