Seksowna chłopczyca – jak dodać krągłości chłopięcej figurze?

Seksowna chłopczyca – jak dodać krągłości chłopięcej figurze?

Te z nas, które posiadają chłopięcy typ sylwetki, mogą cieszyć się smukłą talią, szczupłymi udami i ramionami, a często także słusznym wzrostem. Moda pozostaje na ich usługach – w praktyce trudno znaleźć ubrania, które na takiej figurze wyglądałyby źle. Tak zwane chłopczyce lubią jednak ponarzekać – a to na odstające łopatki, chude ręce i nogi, a to na kościste biodra i, rzecz jasna, niewielkie piersi. Wystarczy jednak odpowiednia garderoba, aby optycznie pozbyć się tego typu „mankamentów”. Od czego zacząć, by dodać figurze seksownych krągłości?

Pełniejsze piersi i biodra

Biodra oraz biust wydadzą się pełniejsze, jeśli zwrócimy na nie uwagę materiałem. Wszelkiego rodzaju drapowania, marszczenia, przeszycia czy falbanki umiejscowione nad i pod talią powinny nam to umożliwić. Jeśli zaś wolimy gładkie i proste materiały pozbawione urozmaiceń, postawmy na odpowiedni krój. Seksapilu z pewnością doda nam zwykła, jednokolorowa sukienka przed kolana, wiązana w talii, lecz niezbyt obcisła. Koniecznie z wyciętym dekoltem. Zwiewne i seksowne sukienki to nasze największe sojuszniczki w staraniach o bardziej kobiecą sylwetkę. Powinnyśmy je nosić w zestawie z wysokim obcasem. Wyjątek stanowią sukienki (a zarazem i bluzki) zakładane kopertowo. Ich zadaniem jest optyczne zmniejszanie obfitych biustów.

Najważniejsze to wyluzować

Choć chłopczyce dobrze prezentują się niemal we wszystkim, powinny stronić od ubrań obcisłych i dopasowanych, zwłaszcza jeśli ich cel to dodanie sobie kobiecych kształtów. Zamiast tego wybierajmy lekkie tuniki, bluzki luźno opadające na biodra, kombinezony, wcięte w talii żakiety, sukienki z kieszeniami na biodrach. Całości dopełni fryzura – najlepiej w postaci bujnych fal lub loków. Jeśli nasze włosy są proste, nic straconego. Wystarczy odpowiednie modelowanie oraz cięcie i wymarzony efekt jest w zasięgu ręki. Krótkie włosy także mogą być sexy, ale nieco utrudnią nam zabawę stylizacjami. 

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE