SanoDiet – nowość w świecie odchudzania

SanoDiet – nowość w świecie odchudzania

Mottem metody SanoDiet jest: „Jesz co chcesz i chudniesz”. To hasło najlepiej oddaje istotę tego programu, który dostosowany jest do stylu życia i upodobań każdej konkretnej osoby, a nie uniwersalnych zaleceń, które wymagają kompletnego przeorganizowania dotychczasowych nawyków żywieniowych i, co gorsza, rezygnacji z ulubionych potraw i produktów.

W tym artykule:

Na czym polega SanoDiet?

Metoda ta opiera się na współpracy osoby odchudzającej się ze specjalistą SanoDiet – dietetykiem. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej dietetyk przeprowadza wywiad, który ma na celu zgromadzenie wszystkich niezbędnych do ułożenia odpowiedniej diety informacji. Istotne jest więc to, jak wygląda nasz dzień (np. czy mamy czas na przygotowywanie potraw w środku dnia), jakie przebyliśmy choroby i czy dotyczą nas przewlekłe choroby, a także historia chorób w rodzinie, a w końcu i nasze upodobania kulinarne. Na podstawie tych informacji dietetyk decyduje, jakie produkty należy włączyć do naszego jadłospisu, by odchudzanie było jak najskuteczniejsze.

Jadłospis układany jest w oparciu o 3 fazy, które gwarantują utratę kilogramów i utrwalenie osiągniętych efektów. Fazy przebiegają następująco:

  • faza I – polega na regulacji metabolizmu,
  • faza II – to etap spalania tłuszczu,
  • faza III – zakłada utrwalenie osiągniętej wagi.

Standardowo program trwa miesiąc, w przypadku większej nadwagi może zostać odpowiednio wydłużony.

Oprócz porad dotyczących ułożenia prawidłowego jadłospisu, w cenie metody SanoDiet zawierają się także:

  • opieka dietetyka w czasie trwania całej kuracji (możliwy jest kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy),
  • tabela produktów na każdą fazę programu (podzielona na trzy grupy produktów: „jedz śmiało”, „ostrożnie” i „uważaj”),
  • przepisy na zalecane potrawy ze zdjęciami i informacjami o czasie przygotowania i stopniem trudności (standardowo otrzymuje się 10 przepisów, kolejne można dodatkowo dokupić),
  • dzienniczek do notowania bieżącego jadłospisu,
  • kalendarzyk do pomiarów wagi,
  • triki żywieniowe.

Metoda SanoDiet to skuteczna i nieinwazyjna dieta odchudzająca, która zapewnia długotrwałe efekty osiągnięte bez szkody dla zdrowia. Dopasowany indywidualnie program pozwala nam nie tylko na spalenie niepotrzebnego tłuszczu, ale i wyrobienie sobie zdrowszych nawyków żywieniowych, którymi możemy kierować się nawet do końca życia.

Przykładem sukcesu odchudzania z metodą SanoDiet jest Magda, która w ciągu pół roku schudła dokładnie 36 kilogramów. Poniżej prezentujemy zdjęcia Magdy – przed i po kuracji odchudzającej.

Magda przed odchudzaniem:

magda-przed

Magda po odchudzaniu:

magda-po magda-po

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE