Rubinowe fryzury karnawałowe

Rubinowe fryzury karnawałowe

Zbliża się jednak karnawał, a wraz z nim mnóstwo szalonych balów. Prezentujemy piękne fryzury imprezowe, które zrobisz sama. Przygotuj się na zabawę, nie wychodząc z ciepłego domu i nie ryzykując zachorowania.

Rudości na żyłce i długie rzęsy

Miedziane odcienie popularne głównie jesienią, zimą także nie wychodzą z mody. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas całego karnawału bawić się w rudych włosach. Zaszalej z długością i zrób wrażenie na wszystkich znajomych. Nowe włosy zapewnisz sobie zaledwie jednym, profesjonalnym doczepem Flipp-on. Jest to innowacyjna, szeroka taśma, w którą wszyto starannie wyselekcjonowane włosy umieszczone na pięciu tresach. Naturalne, gęste pasma zostały zjawiskowo wystylizowane w romantyczne, grube fale. Włosy sięgają niemal do pasa (mają 55cm długości), co gwarantuje sukces, czyli świetny wygląd. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, zamów One Piece ze sklepu Rubin Extensions gdzie znajdziesz rewelacyjny odcień mahoniu. Włosy wykonano ze 100% naturalnych pasm, bez dodatków w postaci syntetycznych mieszanek. 

Taśmę zakłada się prosto, korzystając z bezbarwnej żyłki, która pozwala utrzymać kształt fryzury i zapobiega niespodziewanemu przemieszczaniu się włosów. Sama ustawiasz szerokość, dopasowując tres do kształtu swojej głowy. Wystarczy, że zrobisz to chwilę przed wyjściem z domu. Zajmie Ci to parę minut, a fryzura będzie świeża i ładnie ułożona. Wystarczy delikatnie przeczesać włosy palcami, żeby zlały się z naturalnymi pasmami. Długie włosy warto dopełnić doklejanymi rzęsami. Wybierz te o ciekawym skręcie albo w czerwonym kolorze, pasującym do mahoniowego doczepu Flipp-on. Po zakończeniu imprezy po prostu zdejmij rude włosy i delikatnie schowaj je do oryginalnego pudełka. Tam będą czekać na kolejną okazję do ich założenia.

flip onflip on

Podkręcone czerwone taśmy na silikonie

Powoli odchodzi się od wymyślnych upięć na rzecz rozpuszczonych, lekko pofalowanych włosów. Nie dość, że taka fryzura jest mniej wymagająca, robi też dużo bardziej pozytywne wrażenie, bo wygląda naturalnie. Żeby jednak nie wystąpić w trakcie karnawału w codziennym looku, warto dodać mu małego twista. Zrobisz to z użyciem pasemek na taśmie w rozkosznym, rubinowym odcieniu.

Fachowa mieszanka włosów indyjskich należy do niezwykle wytrzymałych i odpornych na działanie wysokich temperatur. W związku z tym bez ryzyka można kręcić pasemka, a z powstałych loków i fal kreować imprezowe upięcia. Jeśli chcesz bawić się w kobiecym stylu, nie przesadzaj z fantazyjną formą. Niech Twoja fryzura będzie lekka i duża objętościowo. Pamiętaj, że im dłuższe włosy, tym większy efekt „wow”. Również ich kolor jest istotny – rubinowy look będzie odważnym i bardzo trafnym wyborem.

Rubin Tape in Extensions założysz sama, używając do pomocy jedynie grzebienia i lustra. Nie powinno zająć to dużo czasu (ok. 30 min), ale dla pewności przećwicz zakładanie taśm kilka dni przed imprezą. Postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a na pewno cały proces przedłużania przebiegnie ekspresowo. Połyskująca czerwień wyjątkowo pięknie połączy się z naturalnym odcieniem Twoich włosów. Fryzurę dopełnią pojedyncze fale, wyłaniające się z różnych miejsc na głowie. Zrobisz je używając grubej lokówki. Nie zapomnij, że oprócz zestawu czerwonych pasemek, niezbędny będzie też płyn do ich usuwania, który rozpuści klej i pozwoli na bezpieczne zdjęcie doczepów.

Po więcej produktów do profesjonalnego przedłużania włosów w domu i nie tylko zapraszamy do sklepu Rubin Extensions, gdzie w okresie zimowym trwa promocja 20% zniżki na wiele produktów.

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE