Rajstopy w różnych odcieniach i wzorach: jakie wybrać?

Rajstopy w różnych odcieniach i wzorach: jakie wybrać?

Dawniej, kiedy rajstopy były towarem unikatowym, mało która kobieta mogła pozwolić sobie na ich kupno. Dziś jest to produkt ogólnodostępny i stosunkowo tani. W sklepach bieliźniarskich można jednak znaleźć tyle najrozmaitszych fasonów, że trudno dokonać wyboru. Czym się kierować przy zakupie rajstop i co koniecznie należy wziąć pod uwagę? O tym poniżej.

Grubość rajstop

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest grubość rajstop. Oznacza się ją w skali den, będącej miernikiem wagi włókna użytego do produkcji danego wyrobu. W sprzedaży są więc cienkie rajstopy o wartości 5-8 den, które sprawdzają się znakomicie latem (prawie ich nie widać); fasony o grubości 15-20 den, korygujące koloryt skóry (najlepiej nosić je do biura lub na wieczorowe przyjęcia); rajstopy mieszczące się w przedziale 40-60 den nadają się idealnie na jesień, ponieważ zapewniają komfort termiczny; natomiast modele oznaczone wartością 100 den przeznaczone są do noszenia zimą. 

Rajstopy gładkie w różnych odcieniach

Największym powodzeniem wśród kobiet cieszą się rajstopy w kolorze cielistym, które wyrównują przebarwienia i maskują pajączki. W połączeniu z krótką spódnicą oraz butami na wysokim obcasie dają oszałamiający efekt. Równie popularne są fasony w innych odcieniach: czarnym, szarym, bordowym, czerwonym, a nawet zielonym. Dzięki takim rajstopom uatrakcyjnisz każdą stylizację.

Rajstopy wzorzyste

Kobiety wcale nie tak rzadko sięgają też po fasony zdobione różnymi wzorami. W sklepach można więc znaleźć rajstopy w kropki, paski, z koronkowymi ornamentami lub finezyjnymi zawijasami – wszystkie przykuwają uwagę i pozwalają urozmaicić kreację. Wybierasz się na bal albo na całonocną imprezę? Załóż rajstopy z brokatowym lub metalicznym połyskiem, a na pewno zwrócisz uwagę na swoje nogi. Niesłabnącą popularnością wśród pań cieszą się zwłaszcza rajstopy Lores, które można kupić tutaj: https://lores.pl/.

Rajstopy są niezbędną częścią kobiecej garderoby. Dlatego warto inwestować w fasony trwałe i mocne, które wytrzymają próbę czasu i będą Ci służyć przez wiele tygodni. Sięgaj po produkty w różnych odcieniach, niech każda Twoja stylizacja będzie oryginalna i wystrzałowa. Nie bój się też rajstop wzorzystych, które mogą się przydać na różne okazje.

M A T E R I A Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE