Pudrowy róż w kuchni – z czym go połączyć?

Pudrowy róż w kuchni – z czym go połączyć?

Warto jednak w tych jasnych barwach i kontrastach zastosować kolorowe detale, które ożywią pomieszczenia.

Ponadczasowy róż

Kolor różowy nie zawsze był odbierany pozytywnie. Kiedyś uznawany był za landrynkowy i kojarzył się jedynie z zabawkami. Jednak od pewnego czasu róż w delikatnym, wybielonym odcieniu cieszy się niezwykłą popularnością. Jest to odcień, który doskonale wpływa na nasze samopoczucie i dobry nastrój, dlatego warto się nim otaczać na co dzień. W zestawieniu z klasyczną bielą czy szarością nada pomieszczeniu świeżości. Jeśli natomiast pudrowy róż połączymy z czernią bądź złotem, nasza kuchnia będzie bardziej elegancka.
 

blender

Pomyśl o dodatkach

Wiele z nas lubi, kiedy wszystkie drobiazgi są pochowane, a kuchnia jest sterylnie czysta. Warto jednak pomyśleć o kolorystycznych dodatkach, które pięknie dopełnią taką przestrzeń. Pudrowe dodatki w kuchni sprawią, że nabierze ona uroku i romantyczności, a także klimatu w stylu retro.

czajnik

Na specjalne okazje

Pudrowy róż idealnie będzie wyglądał w deserowej zastawie. Talerzyki deserowe w tym kolorze pięknie będą komponowały się ze świeżymi kwiatami i białym wazonem. Do tego kubki na kawę w tym samym kolorze lub w czystej bieli sprawią, że cały stół będzie wyglądał wyjątkowo szykownie. Taką zastawę można także wyeksponować w kredensie lub na drewnianej półce w kuchni. Ciepły kolor pudrowego różu sprawi, że kuchnia będzie bardziej przytulna, a spędzany w niej czas jeszcze przyjemniejszy.

kawiarka

Akcesoria na stałe

Możemy także pokusić się o urządzenie kuchni w całości w stylu retro czy lat 50-tych. Nowoczesne meble w jasnym kolorze oraz akcesoria AGD stworzą niepowtarzalny efekt. Warto wybrać takie akcesoria, jak czajnik elektryczny w kolorze pastelowego różu czy blender w tym samym odcieniu, które idealnie dopełnią całość. Możemy także dokupić różową kawiarkę, która będzie się pięknie prezentować podczas spotkań z przyjaciółmi

Kuchnia w odcieniach pudrowego różu to nie lada wyzwanie. Warto jednak eksperymentować, aby do naszej kuchni nie wkradła się nuda.  

talerz

 
A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE