Przepis na srebrne bransoletki

Przepis na srebrne bransoletki

I choć nie ma jeszcze podręcznika ze zbiorem zasad określających, jak umiejętnie dobierać biżuterię, Ania Kruk opracowała modele definiujące trendy na najbliższe miesiące.
Poznaj instrukcje wybierania i noszenia bransoletek ze srebra.

Szczypta cyrkonii w bransoletkach ze srebra

Jednym z podstawowych budulców modnej bransoletki jest srebro, które powinno pokrywać całą ozdobę, łącznie z zapięciem i łączeniami. Najpopularniejsza i wysoko ceniona próba to pierwsza, czyli 925 (92,5% czystego srebra). Bransoletki wykonane z takiego materiału są bardzo wytrzymałe i przez długi czas wyglądają jak nowe.

Oprócz srebra, potrzebne będą też cyrkonie. Niewiele, bo zaledwie szczypta równomiernie rozmieszczonych błyszczących kamyczków wystarczy do stworzenia pięknego dodatku. Nie wolno przesadzić z ich ilością: za dużo uczyni bransoletkę przerysowaną, a zbyt mało będzie ledwo widoczne. Najlepiej, gdyby białe cekiny pokryły określony element, np. ozdobne skrzydło anioła. W przypadku modelu z kolekcji Angels & Demons, kamyczki osadzono dosyć gęsto, przez co główny fragment bransoletki zdaje się być niezwykle połyskliwy. Projektantka bransoletki pamiętała o dodaniu delikatnego łańcuszka i małej zawieszki z logo butiku. Gotowy produkt należy nosić często, preferowane są codzienne wycieczki na grzbiecie odsłoniętego nadgarstka.

bransoletka-ania-kruk

Odrobina ażurowych wzorów w bransoletkach ze srebra

Srebro jest na tyle uniwersalne, że świetnie wygląda w każdej odsłonie. Zgodnie z zasadą, że ładnemu we wszystkim ładnie, bransoletki z tego materiału gwarantują efekt ozdoby w dobrym guście. Lecz nawet najpiękniejsza biżuteria może nie pasować do konkretnej stylizacji, lub po prostu wyjść już z mody. Motywem, któremu to nie grozi, są ażurowe wzory.

W kolekcji Secret ukryto parę bransoletek zawierających ażurowe elementy. Te subtelne zdobienia kojarzą się z delikatną koronką. Wycinane z wielką finezją wzory są bardzo kobiece, lekkie i pełne wdzięku. Srebrny dodatek tego typu ma wyjątkowe właściwości: poprawia samopoczucie i wyraźnie polepsza poczucie humoru.. Bransoletka z ażurowym motywem doskonale prezentuje się w towarzystwie naszyjnika utrzymanego w tej samej tonacji.

bransoletka-ania-kruk

Bransoletki ze srebra na okrągło

W tej kolekcji nic nie jest proste. Każda ozdoba posiada zakręcone elementy w kształcie kółek, które w zależności od rodzaju biżuterii, układają się w różny sposób. Złożenie modelu trafiającego w upodobania wszystkich kobiet, mogło się udać tylko Ani Kruk.

Bransoletkę tworzy mnóstwo kółeczek połączonych drobnym łańcuszkiem. Ozdoba jest wyjątkowo wyrazista, widoczna z bardzo daleka. Rewelacyjnie dopełni outfit w ulicznym stylu, ale przełamie też jednolitą stylizację. Ozdoba jest regulowana, a przepis na nią banalny: nosić, nosić, nosić! Samą lub w zestawie z innymi srebrnymi bransoletkami. Dla lepszego efektu można dołączyć kolczyki, obowiązkowo z okrągłym elementem – kołem, kuleczką lub oszlifowanym kamieniem.

bransoletka-ania-kruk

Wiele innych bransoletek ze srebra odkryjesz pod linkiem: Bransoletki srebrne Ania Kruk.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE