Propozycje prezentów dla babci i dziadka od home&you

Propozycje prezentów dla babci i dziadka od home&you

Poszukiwania upominków na Dzień Babci i Dzień Dziadka mogą okazać się nie lada wyzwaniem. Jak wybrać idealne podarunki dla seniorów?

Propozycje upominków od home&you

Trafionym pomysłem może okazać się coś praktycznego, a zarazem niezwykle gustownego, jak stylowa filiżanka, komplet kubków lub dzbanek do zaparzania herbaty. Pożyteczny będzie również termofor, ciepły koc czy pled w zestawie z ozdobnymi poszewkami na poduszki oraz elegancki komplet pościeli. Wśród propozycji home&you odnajdziemy też przydatne akcesoria do kuchni lub salonu. Jeśli nasi dziadkowie uwielbiają gromadzić różnorodne pamiątki, możemy im podarować dekoracyjne pudełka na drobiazgi, album na zdjęcia lub ramkę z fotografią całej rodziny. Idealnym prezentem dla babci będzie także zestaw kosmetyków, szkatułka na biżuterię lub porcelanowa figurka. Z kolei dziadkowi z pewnością przypadnie do gustu np. zestaw do wina.

Dzień Babci tradycyjnie będziemy obchodzić 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. Więcej pomysłów na idealne prezenty można znaleźć na stronie www.home-you.com.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE