Pomysły na śmieszny prezent

Pomysły na śmieszny prezent

Oczywiście taki podarunek wymaga poczucia humoru również u obdarowanego, dlatego zanim zdecydujesz się na wybór prezentu, zastanów się, czy dana osoba ma na tyle dystansu do siebie, by również się z niego śmiać. Oto nasze podpowiedzi śmiesznych prezentów.

Podkreśl zmiany w życiu obdarowanego

Ślub, wieczór panieński czy kawalerski lub okrągłe urodziny to moment przełomowy, w którym zachodzą duże zmiany życiowe. To doskonała okazja, żeby podkreślić z humorem tę zmianę. To właśnie dlatego przyszli mężowie dostają w prezencie od swoich kolegów śmieszne koszulki z nadrukiem, który sugeruje, że skończyła się ich wolność. Podobne nadruki możemy znaleźć na koszulkach dla osób kończących 18, 20, 30, 40 czy 50 lat. Co ciekawe większość tych koszulek skupia się na tym, że dopiero po ukończeniu tych x lat zaczyna się prawdziwe życie. To jednak świetny pomysł na prezent pod warunkiem, że ktoś nie reaguje alergicznie na samo wspomnienie własnego wieku. Do noszenia takiej koszulki akceptacja siebie i dystans do własnego wieku są absolutnie konieczne.

Nawiąż do pasji

Doskonałym sposobem na znalezienie pomysłu na śmieszny prezent jest nawiązanie do pasji obdarowywanego. Może to być jakiś śmieszny gadżet, jak choćby bidon w zabawnym kształcie, koszulka do biegania ze śmiesznym napisem czy sakwa na rower w bajeranckie wzory. Jak to mówią, sky is the limit, i w zasadzie tylko nasza wyobraźnia i kreatywność może nas ograniczać przy wyborze prezentu związanego z pasją.

Wyolbrzymiaj cechy charakteru

Jak wiadomo tworzenie karykatur opiera się na wyolbrzymieniu pewnych cech charakterystycznych dla danej osoby. Podobną metodę możemy przyjąć przy poszukiwaniu pomysłu na śmieszny prezent, choć tym razem nie będziemy wyolbrzymiać cech wizualnych, a raczej cechy charakteru czy specyficzne dla danej osoby zachowania. Możemy zatem nawiązać do łakomstwa, miłości do szybkich samochodów, pięknych kobiet czy hulaszczego trybu życia. I znów, musimy tutaj bardzo uważać, żeby prezent sprawił radość obdarowanemu, a nie uraził jego własnych uczuć. Im lepiej i bliżej znamy daną osobę, tym lepiej będziemy wiedzieć, jaki śmieszny prezent sprawi jej radość. Z tego powodu nie radzimy dawać takich podarunków osobom, których nie znamy zbyt dobrze, bo zamiast miłego upominku możemy stworzyć niezręczną sytuację.

Więcej na: https://koszulkowy.pl/13-smieszne-humor

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE