Poduszka do karmienia piersią – proste i praktyczne rozwiązanie

Poduszka do karmienia piersią – proste i praktyczne rozwiązanie

W dzisiejszych czasach jesteśmy zasypywani nowoczesnymi, wymyślnymi gadżetami, które mają ułatwić nam życie. Jednak, jak często się okazuje, najprostsze rozwiązania mogą być najbardziej przydatne. Tak jest w przypadku poduszki do karmienia noworodków. Jednak wbrew pozorom wybór odpowiedniej poduszki do karmienia nie jest wcale taki łatwy. O czym trzeba pamiętać dobierając taką poduszkę opiszemy na podstawie poduszki do karmienia niemowląt z nowej serii produktów firmy Poofi – Poofi Pure.

Na co zwrócić uwagę?

Pierwsze, na co należy zwrócić uwagę, to funkcjonalność poduszki – musi być ona idealnie dopasowana do ciała mamy, która karmi piersią (a nawet taty, jeśli dziecko jest karmione mlekiem modyfikowanym). Specjalna konstrukcja poduszki do karmienia niemowląt Poofi Pure, a także fakt, że można z niej wyjąć część wypełnienia, sprawiają, że można jej kształt i rozmiar bez problemu dostosować do swoich potrzeb.

W tym miejscu warto podkreślić, że korzystanie z poduszki do karmienia pozwala także na odciążenie kręgosłupa, dzięki czemu w znacznej mierze można wyeliminować bóle pleców, które tak często zdarzają się młodym mamom.

Kolejną istotną kwestią jest wypełnienie poduszki – musi ono zachowywać elastyczność i kształt, ale jednocześnie zapewniać dziecku stabilną pozycję. Wypełnienie omawianej poduszki wykonane jest z elastycznych włókien silikonowych. Ponadto poduszka do karmienia niemowląt Poofi Pure w środkowym miejscu – tam, gdzie leży maluch – ma specjalne pogrubienie, co sprawia, że dziecko leży bliżej piersi mamy. Ważne jest też to, aby pokrycie poduszki można było zdjąć, znacznie ułatwia to utrzymanie jej w czystości. Pokrycie, które posiada poduszka Poofi Pure, wykonane jest w stu procentach z bawełny. Oprócz podstawowych funkcji poduszka do karmienia niemowląt może służyć jako podpora dla dziecka, gdy leży ono na brzuszku lub kiedy zaczyna próbować siadać. Dodatkowo na jednym z ramion poduszki znajduje się ukryta kieszonka, w której schować można jakiś drobiazg, który zawsze przyda się w czasie karmienia dziecka, np. niewielką chusteczkę lub smoczek.

Wygląd to nie wszystko

Jak wiadomo, współcześni rodzice stawiają nie tylko na funkcjonalność, ale i wygląd danego przedmiotu, dlatego projektanci, tworząc nową serię produktów Poofi Pure, dołożyli wszelkich starań, by zachowały one jak najwyższą estetykę. Do wyboru są poduszki w stonowanej kolorystyce – podobnie jak w całej serii produktów Poofi Pure dominuje tutaj szarość z akcentami bieli oraz granatu. Delikatnym akcentem dekoracyjnym jest niewielka kokardka znajdująca się na jednym z ramion poduszki.

Cała kolekcja została stworzona z myślą o nowoczesnych rodzicach ceniących sobie wygodę, funkcjonalność oraz unikalne rozwiązania, które ułatwiają opiekę nad dzieckiem. Kształty i kolory poszczególnych produktów zostały dobrane w taki sposób, by stworzyć atmosferę spokoju i harmonii. Jednocześnie cechują się one prostą formą oraz subtelnością poszczególnych projektów.

Więcej informacji o produktach z serii Poofi Pure można znaleźć na stronie www.poofi.pl

Poduszka do karmienia niemowląt Poofi Pure – cena 139 PLN

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE