Piękno bez wyrzeczeń… i bez przepłacania!

Piękno bez wyrzeczeń… i bez przepłacania!

Prawda jest taka, że lubimy o siebie dbać. Nie bez powodu. Nie tylko lepiej się wtedy czujemy, ale też jesteśmy lepiej postrzegani. Nie bez powodu mówi się o tzw. pierwszym wrażeniu. W dzisiejszych czasach schludny wygląd może mieć naprawdę duży wpływ na nasze życie – może pomóc nam w zdobyciu pracy, awansu czy podwyżki, zwłaszcza w firmach, w których obowiązuje określony dress code.

Krótki poradnik kobiety nowoczesnej

Idealny manicure, perfekcyjne włosy, nieskazitelna cera, gładkie nogi. Wszystko fajnie, tylko skąd brać na to czas? Zwłaszcza jeśli pracujesz na pełny etat, po domu biega gromadka dzieci, a w weekendy robisz studia podyplomowe…

Przestań oszukiwać się, że paznokcie pomalujesz sama, tuż przed snem, i rano nie obudzisz się z odciśniętą pościelą na rękach zamiast eleganckiego french manicure. Albo że maseczkę na włosy wystarczy położyć na minutę zamiast dziesięciu, a peeling zrobi się sam, gdy mocniej potrzesz twarz ręcznikiem. Jeśli za 10 lat nadal chcesz być w formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, nadal wyglądać i czuć się po prostu dobrze – schowaj na chwilę strój superwoman i skorzystaj z pomocy specjalisty.

Tak, idź do kosmetyczki. Do fryzjera. Do manicurzystki – i to jak najszybciej!

„No przecież byłam! 6 miesięcy temu”

Nie tędy droga! Nie oszukujmy się, za naszych czasów nie jest to już luksus dla wybranych. Zabiegi kosmetyczne i regularne wizyty w salonach piękności, SPA czy manicure stają się normą. Taką samą jak regularne wizyty u dentysty, fryzjera lub na siłowni!

Weekendowe wypady do SPA, poranki w salonie piękności, ekspresowy manicure podczas przerwy na lunch – odrobina przemyślanej logistyki i na wszystko znajdzie się czas. No dobrze, a co z funduszami?

Jak celebrytka, tylko oszczędna

Dobra wiadomość, na to też jest sposób! Na zachodzie od dawna funkcjonują tzw. kupony i karty rabatowe. Od kilku lat ta sama moda wchodzi do Polski. Co prawda w naszym kraju nie są jeszcze tak bardzo, jak chociażby w USA, rozpowszechnione kupony dołączane do gazet, jednak coraz większą popularnością cieszą się karty typu Multisport, czyli karty imienne ze stałymi rabatami, np. dla miłośników sportu. Ostatnio na rynku pojawiły się również karty z innych segmentów usług, jak np. karty rabatowe GOOD FOR U, ze zniżkami w sektorze health&beauty.

Tego typu karty oferują naprawdę duże rabaty na zabiegi kosmetyczne, rzędu 15, 30, a nawet 50 proc. zniżki na wybraną usługę w dowolnym salonie, będącym Partnerem programu GOOD FOR U.

Zasada jest prosta – za kartę płacisz raz – za wirtualną 199 zł, a za plastikową 249 zł – a ze zniżek korzystasz cały rok. Biorąc pod uwagę wysokość rabatów, oszczędność jest naprawdę duża – tym większa, im częściej korzystasz z zabiegów kosmetycznych.

W ten oto prosty sposób możesz sobie zafundować regularne zabiegi upiększające, bez frustracji i zmęczenia, a co najważniejsze – bez uszczuplenia domowego budżetu. Bo „nowocześnie”, w dzisiejszych czasach, znaczy przede wszystkim sprytnie i oszczędnie.

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE