Markowe perfumy męskie – co powinieneś wiedzieć przed zakupem?

Markowe perfumy męskie – co powinieneś wiedzieć przed zakupem?

Kończą Ci się perfumy, nie chcesz kupować tego samego zapachu, a wybór męskich perfum spośród setek propozycji wydaje Ci się niewykonalny? Podpowiadamy, co warto wiedzieć, wybierając męskie markowe perfumy, aby wybór okazał się nieco łatwiejszy.

Markowe perfumy męskie – czy wybór musi być trudny?

Ogromny wybór oryginalnych perfum dla mężczyzn może przysporzyć zawrotu głowy. W każdej perfumerii markowe perfumy męskie to co najmniej dziesiątki, o ile nie setki propozycji. Dlatego może się wydawać, że naprawdę trudno jest kupić ładne i oryginalne perfumy, które dodatkowo będą idealnie pasować mężczyźnie.
Wybór może jednak okazać się łatwiejszy, jeśli poznasz kilka wskazówek.

Markowe perfumy dla mężczyzn – jak wybrać odpowiednie zapachy na porę roku?

  • Wiosną świetnie sprawdzą się oryginalne perfumy dla mężczyzn, które emanują aromatami kwiatów, owoców czy zieleni, np. ziół lub paproci.
  • Lato to sezon na orzeźwiające kompozycje cytrusowe i morskie.
  • Jesień i zima to z kolei dobry czas na cięższe kompozycje, ujmujące ciepłem i przytulnością. Warto postawić zatem na kompozycje drzewne, skórzane, tytoniowe czy przyprawowe zapachy orientalne. Perfumy Armaf to markowe kompozycje zapachowe dla mężczyzn, pośród których znajdziesz kilka ciekawych propozycji na chłodniejszy sezon.

Oryginalne perfumy dla mężczyzn – wybierz zapachy na każdą okazję

Aura nie jest jedyną wskazówką do wybrania określonych zapachów. Poszczególne kompozycje pasują bowiem na konkretne okazje.

  • Na co dzień i do pracy wybierz nienarzucające się lekkie, aromatyczne lub cytrusowe perfumy.
  • Na randkę możesz zdecydować się na intensywniejsze aromaty, zawierające afrodyzjaki, kwiaty czy nuty zwierzęce.
  • Na siłownię lub trening odpowiednie okażą się perfumy sportowe, lekkie i orzeźwiające.
  • Na oficjalne, wieczorowe okazje, postaw na cięższe zapachy, podkreślające luksus i prestiż.
  • Na spotkania ze znajomymi wybierz zapachy lekkie i niezobowiązujące.

Unikaj podróbek perfum

Podróbki perfum mogą być kuszące ze względu na niską cenę. Musisz wiedzieć, że wysoka cena oryginalnych perfum nie bierze się znikąd – zebranie i przetworzenie składników zapachowych, długa praca nad komponowaniem zapachu czy wreszcie testy dermatologiczne to długotrwałe i kosztowne procesy. Możesz mieć jednak pewność, że markowe perfumy męskie będą bezpieczne, trwałe i jedyne w swoim rodzaju.

Podróbki pozostawiają natomiast wiele do życzenia w kwestii podobieństwa do oryginalnego zapachu oraz trwałości. Z dużym prawdopodobieństwem mogą wywoływać uczulania skórne.

Prawdziwe perfumy męskie – skorzystaj z odlewek i wybieraj świadomie

Na koniec wróćmy do początku – czy naprawdę trudno jest kupić odpowiednie dla siebie oryginalne perfumy męskie? Absolutnie nie! Wystarczy tylko poświęcić na to odrobinę czasu.

Odlewki perfum, czyli oryginalne męskie perfumy w małych objętościach, to najlepszy sposób na dokonanie wyboru. Za niewielką kwotę możesz kupić nawet kilkanaście różnych próbek, które przetestujesz na własnej skórze. Poznasz każdą nutę kompozycji i przekonasz się, czy odpowiada Tobie i osobom z Twojego otoczenia. W ten sposób świadomie wybierzesz prawdziwe perfumy męskie, z którymi z pewnością się polubisz.

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE