Organizujesz imprezę? Wybierz najlepsze dekoracje!

Organizujesz imprezę? Wybierz najlepsze dekoracje!

Obok perfekcyjnej listy gości, wyśmienitego menu oraz muzyki, która poderwie zgromadzonych do tańca, o dobrej zabawie przesądzają także dostosowane do okoliczności gadżety imprezowe i dekoracje. W ferworze przygotowań dobrze trafić na sklep, w którym znajdziemy wszystkie artykuły dekoracyjne.

Ilość kategorii, w których uporządkowano niezwykle bogaty asortyment, naprawdę może zaskoczyć, a przecież dział imprez tematycznych na pewno będzie się stale rozrastał. Teraz już nie trzeba przeczesywać sieci, żeby znaleźć dekoracje i gadżety na uroczystości w kilku miejscach, a potem denerwować się, czy przesyłki dotrą na czas. Sklep Mellilu to prawdziwy sezam pełen skarbów, których nadmiar może nas nieco przerazić, ale i zmotywować do przygotowania naprawdę szampańskiej imprezy

Rodzina, ach, rodzina

Dekoracje ślubne, na chrzest, komunię czy urodziny to prawdziwe wyzwanie. Chodzi przecież o to, żeby przygotowana aranżacja podobała się ludziom w różnym wieku, mającym różne upodobania i gusta. Przyjęcia rodzinne, na których spotykają się pokolenia dziadków, rodziców i wnuków nie powinny zaostrzać istniejących i potencjalnych animozji, a rozładowywać wszelkie napięcia i stwarzać warunki do doskonałej zabawy.

Perfekcyjny wystrój sali albo domu może być właśnie jednym z elementów przełamujących lody. Szczególnie ważne wydaje się udekorowanie sali na ślub i wesele – pierwsze wrażenie na zawsze już pozostanie w pamięci gości, z których część jeszcze nie miała przyjemności się poznać. Dekoracja stołu – winietki, lampiony, serwetki – sama w sobie może się stać tematem rozmów i sprawić, że goście zasiądą do biesiady w dobrych nastrojach i dobrej komitywie. 

Podczas imprez rodzinnych z udziałem dzieci warto pomyśleć o dekoracjach, które przy okazji dadzą maluchom okazję do zabawy – balonach, zabawnych słomkach do napojów, maskach, a nawet miniaturowych grach typu memo, które umilą maluchom czas oczekiwania na tort czy danie główne.

Impreza dla przyjaciół

Impreza dla przyjaciół także wymaga stosownej oprawy. Wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania sylwestrowe i karnawałowe czy walentynkowe aż proszą się o zabawną oprawę, która sprawi, że zwykła posiadówka zamieni się w szaloną zabawę. To nieprawda, że dorośli nie potrzebują gadżetów, żeby dobrze się bawić. Tu dopiero mamy szerokie pole do popisu i możemy udowodnić, że drzemie w nas wewnętrzne dziecko, które doskonale wie, do czego służą wąsy na patyku, konfetti czy zimne ognie. W bardziej romantycznych okolicznościach koniecznie musimy zadbać o wystrój stołu – świece, serwetki i girlandy mogą nawet zwykłe mieszkanie uczynić miejscem wyjątkowym. 

Pamiętajcie też, że niewyczerpanym źródłem inspiracji są imprezy tematyczne. To takie właśnie często organizujemy w karnawale. Wszelkie przebieranki i bale maskowe potrafią sprawić, że dorośli stateczni ludzie zachowują się jak małolaty. Ot, choćby zabawa w stylu hawajskim. Czyż nie wypadałoby na nią zakupić stosownych gadżetów imprezowych, żeby dać wszystkim złudzenie przebywania na gorącej, pełnej kwiatów wyspie? A może macie ochotę na imprezę w kolorach pastelowych – liczne artykuły imprezowe pomogą wam stworzyć strefę zabawy, w której wszyscy goście będą się czuli jak w awangardowym lokalu. 

Przygotowanie imprezy to zajęcie przyjemne i pełne emocji. Im więcej atrakcji planujemy, tym lepiej, żeby wszystkie potrzebne nam artykuły imprezowe udało się znaleźć w jednym miejscu. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele fenomenalnych pomysłów czeka na nas na wirtualnych półkach. To cenne zwłaszcza wtedy, kiedy nie mamy jeszcze skrystalizowanego planu i liczymy na to, że właśnie w sklepie znajdziemy podpowiedź. 

Sklep Mellilu obecny jest w mediach społecznościowych. Potraktuj publikowane posty jak swoisty look book – każde inspirujące zdjęcie może stać się przyczynkiem do zorganizowania kolejnej imprezy, o której będzie głośno wśród bliskich i znajomych.

 
A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE