O’Neill na zimę 2013/2014

O’Neill na zimę 2013/2014

W 1952 roku Jack O’Neill otworzył swój pierwszy sklep z odzieżą w przydomowym garażu w San Francisco, Kalifornii. Sprzedawał w nim pierwsze na rynku kombinezony z pianki, które wykonywał z neoprenu. W tamtym czasie materiał poddawany był na Uniwersytecie Kalifornijskim testom na wytrzymałość przy nurkowaniu głębinowym. Wkrótce, Jack zaczął rozwijać swoją sieć o kolejne punkty sprzedaży i już w 1962 roku mógł się pochwalić tym, że termin „sklep surfingowy” zaczął być kojarzony nierozerwalnie z marką O’Neill.

Nowoczesny design z tradycjami

Od tego czasu, O’Neill wprowadził do swoich projektów mnóstwo zmian, które ulepszyły jakość i wygląd kombinezonów. Nie były to jedyne zmiany. Z biegiem czasu, marka otworzyła się także na produkcję codziennej odzieży lifestylowej, obuwia oraz akcesoriów.

Dziś produkty O’Neill dostępne są na całym świecie. Pozostając w zgodzie ze swoimi korzeniami, przy tworzeniu kolejnych kolekcji projektanci O’Neill kierują się surfingową i snowboardową tradycją marki dodając do niej dużo dobrego stylu, nowoczesnego designu i młodego ducha.

Poniżej najnowsza kolekcja marki O’Neill.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE