Odkryj sposób na pękające naczynka!

Odkryj sposób na pękające naczynka!

Osiągnięcia medycyny estetycznej umożliwiają szybkie i skuteczne pozbycie się pękających naczynek. Dowiedz się jakie.

Naczynka na twarzy – skąd się biorą?

Pod naszą skórą znajduje się gęsta sieć niewielkich naczyń krwionośnych. Ich dużą wadą jest delikatność ścianek – w wyniku wzrostu ciśnienia krwi nietrudno o poszerzenie się ścian naczynka, wówczas staje się ono bardzo dobrze widoczne pod skórą. Silne emocje, zmienne warunki atmosferyczne, nieodpowiednia dieta, czy źle dobrane kosmetyki – wszystko to może spowodować powstawanie nieestetycznych „pajączków” na twarzy, szyi i dekolcie. Szczególnie narażone na zmiany są okolice policzków, brody i nosa.

„Pajączki” – usuwać, czy poczekać, aż same znikną?

Wiele osób stara się nie przejmować pojawiającymi się na twarzy naczynkami. Mniejsze zmiany ukrywamy pod makijażem, w przypadku większych – liczymy, że z czasem same znikną. Choć początkowo rzeczywiście rumień znika, gdy usunięte zostanie źródło jego powstania (np. zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura powietrza), to w późniejszym etapie zmiany utrwalają się, przyjmując charakter przewlekły. Jedyną skuteczną, a zarazem bezpieczną, metodą na usunięcie kłopotliwych „pajączków” jest laserowe zamykanie naczynek. Na czym to polega, wyjaśnia Klinika Medycyny Estetycznej Kliniki Ziemlewski na swojej stronie: http://www.klinikiziemlewski.pl/laseroterapia-fotodepilacja. W związku z tym, że medycyna estetyczna nieustannie się rozwija, stosowane są coraz to bardziej nowoczesne technologie, dające nie tylko zadowalające rezultaty, ale i gwarantujące komfort pacjentowi.

Leczenie naczynek

Leczenie zmian naczynkowych jest obecnie zupełnie bezbolesne i nieinwazyjne. Laserowe zamykanie naczyń to zabieg, trwający od kilku do kilkunastu minut. Bezpośrednio po nim pacjent może powrócić do swojej zwykłej aktywności. Efekty kuracji widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania trwałych i w pełni zadowalających rezultatów, zaleca się kilkukrotne powtórzenie zabiegu. Laserowe zamykanie naczynek przeprowadza się przy zastosowaniu najnowocześniejszych sprzętów, wśród których prym wiodą laser Cutera Excel V i Laser Fotona. Oba urządzenia zapewniają pełen komfort pacjenta w czasie wykonywania zabiegu, a możliwość zmiany parametrów lasera sprawia, że ustawienia są dobierane indywidualnie do potrzeb danego pacjenta, przez co uzyskane rezultaty są w 100% satysfakcjonujące. Na czym polega laserowe zamykanie naczynek? Wiązka światła, emitowana przez laser, przenika przez skórę, docierając do hemoglobiny, gdzie jest przekształcana w energię, niezbędną do wytwarzania ciepła. Pod wpływem wzrostu temperatury, ścianki rozszerzonych naczynek ulegają zniszczeniu. Efekty zabiegu mogą być widoczne od razu po jego wykonaniu, ale w przypadku bardziej zaawansowanych zmian, redukcja „pajączków” następuje stopniowo i może trwać do kilku tygodni.

Jeden zabieg – wiele efektów

Warto wspomnieć, że laserowe zamykanie naczynek nie ogranicza się tylko do leczenia tak zwanych „pajączków”, czyli niewielkich, pojedynczych naczyń. Laser równie dobrze radzi sobie z żyłami siatkowatymi, naczyniakami, a nawet – z niewielkimi żylakami, umiejscowionymi na kończynach dolnych. Za pomocą lasera można również pozbyć się kłopotliwego rumienia, przebarwień, blizn i innych niedoskonałości skóry.

Chcesz raz na zawsze pozbyć się pękających naczynek? Zapoznaj się z ofertą Kliniki Ziemlewski: http://www.klinikiziemlewski.pl/.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Bawełna Organiczna: przyjazna dla skóry i środowiska
Kremy Przeciwzmarszczkowe: pielęgnacja twarzy po 30 roku życia
Domowe Sposoby Na Pryszcze: poznaj pastę z olejku tamanu oraz kurkumy
Perfekcyjny Manicure: sprawdź jak zrobić
Szare Mydło: zdrowe i wydajne
Olej Z Czarnuszki: właściwości i zastosowanie