Odbierz wejściówkę na trening Ewy Chodakowskiej!

Odbierz wejściówkę na trening Ewy Chodakowskiej!

Autorski program Total Ffitness Ewa Chodakowska&Shape ruszył już w wybranych klubach PURE JATOMI i jest pierwszym treningiem, który Ewa stworzyła specjalnie dla użytkowników siłowni. Proponowane zajęcia to mieszanka ćwiczeń cardio oraz ćwiczeń wysmuklających i wzmacniających mięśnie. Uczestnicy sobotnich zajęć testowali nowy program treningowy pod czujnym okiem Ewy, a jego efekty – sądząc po uśmiechniętych twarzach ćwiczących – były rewelacyjne.

Nowy program treningowy Total Fintess

Uwagę skupiono na mięśniach brzucha, które są w centrum naszego ciała. Ich ciągłe napinanie – głównie podczas wydechu, kiedy wykonujemy ćwiczenia, ale także kiedy chodzimy, siadamy czy wstajemy powinno stać się nawykiem.

O swoim nowym programie treningowym Total Fintess Ewa Chodakowska mówi: „Eksperymentując na sobie, a z czasem na tysiącach osób, stworzyłam programy treningowe, które REWOLUCJONIZUJĄ CAŁE NASZE ŻYCIE! Kwestia ciała i jego przemiany jest tu oczywista i nieunikniona. Wymarzone efekty, pojawią się u każdej z osób praktykujących moja metodę. Moje programy, niczym bezinwazyjny skalpel, profilują mięśnie nadając całemu ciału NOWY kształt!”

Ewa Chodakowska to najpopularniejsza polska trenerka personalna, która udowadnia, że ciało i umysł to jedność. Przeciwniczka ciągłego ważenia się i stosowania drastycznych diet, wyznawczyni holistycznej filozofii opartej na założeniu, że aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy jakości życia w każdym jego aspekcie. W kilka miesięcy udało jej się przekonać do ćwiczeń ponad 225 tysięcy kobiet a jej profil na Facebook’u liczy prawie 600 tysięcy fanów.

Od października wszyscy pragnący poprawić sylwetkę i zyskać większą radość z życia mogą skorzystać z programu Total Fitness Ewa Chodakowska&Shape w klubach PURE JATOMI. Jednodniową wejściówkę na siłownię pobierzesz na: jatomifitness.pl

A oto galeria z sobotniego treningu z Ewą Chodakowską:

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE