Oczekiwanie na Wielkanoc z home&you – premiera nowej kolekcji

Oczekiwanie na Wielkanoc z home&you – premiera nowej kolekcji

Świąteczna kolekcja home&you jest odzwierciedleniem tego, co najpiękniejsze w Wielkanocy. Wyróżnia się gamą wiosennych barw, radosnymi dekoracjami, a także zdobieniami nawiązującymi do roślinnych akcentów.

Poznaj Green Garden, Pink Pearl, Silver Day, Lavender Meadow i Happy Chick

Każda z linii zaprojektowana została w innej kolorystyce. Seria Green Garden to połączenie bieli i soczystej, niczym wiosenna trawa, zieleni. Zawiera komplety naczyń, pomysłowe świece oraz stroiki. Kolekcja Pink Pearl jest idealną propozycją dla miłośników subtelnych pasteli i ozdób w zabawnej stylistyce, takich jak: figurki zajączków, zawieszki w kształcie pisanek czy pluszowe króliczki w formie poduszek. Z kolei Silver Day, z dominującą bielą i odcieniami srebra, nawiązuje do klasycznej elegancji. Odnajdziemy w niej stylowe obrusy, podkładki, eleganckie patery i misy. W wielkanocnych propozycjach home&you znalazła się także linia Lavender meadow, w której jest wiele dodatków z roślinnymi motywami, m.in. świece, naczynia oraz stroiki, a także seria Happy Chick – z żółciutkim kurczaczkiem w roli głównej, zdobiącym np. tekstylia i akcesoria do kuchni.

Najnowsza kolekcja home&you zawiera także propozycje świątecznych upominków dla najmłodszych, stylowe dodatki do nakrycia i dekoracji stołu oraz wielkanocne koszyczki. Z pełną ofertą home&you można zapoznać się w salonach i w sklepie online – www.home-you.com.


zdjęcia: home&you

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE