Na czym polega zabieg laserem Vectus?

Na czym polega zabieg laserem Vectus?

Zabieg przeprowadzany jest bezboleśnie, w komfortowych dla pacjentek warunkach, a efekty widoczne są na wszystkich częściach ciała, które były depilowane.

Jak działa laser Vectus?

Laser Vectus działa, wykorzystując wiązkę światła, następnie pochłaniana jest ona przez barwnik znajdujący się we włosach. Dzięki temu niszczona jest cebulka włosa, a on sam nie odrasta. W laserze zastosowano inteligentny czytnik, który bada poziom melaniny u pacjentki, dzięki czemu dobierane są do niej odpowiednie parametry zabiegowe. Dzięki temu usuwać owłosienie można zarówno u kobiet z jaśniejszą karnacją oraz tych z ciemniejszą karnacją.

Kto może zdecydować się na zabieg?

Na zabieg depilacyjny powinna zdecydować się każda kobieta mająca problem z:

  • nadmiernym owłosieniem,
  • wyrastającymi włoskami,
  • potem,
  • alergią na wosk.

Zabieg trwa około 30-45 minut, chociaż w niektórych przypadkach może trwać nawet godzinę, ale co najważniejsze daje bardzo trwałe efekty i pozwala uzyskać zadowalające wyniki kuracji. Kobieta poczuje się po nim lepiej, uwierzy w siebie oraz poczuje się zdecydowanie atrakcyjniejsza, ponieważ pozbędzie się owłosienia z nóg, rąk, pleców, czy też z okolic bikini. Każda kobieta sama decyduje, z jakich części ciała ma zostać usunięte nadmierne owłosienie. 

Ile zabiegów należy wykonać?

Panie zdecydowane na zabieg depilacyjny laserem Vectus powinny mieć na uwadze, że zabieg ten powinien być powtórzony kilkukrotnie. Wystarczy 4-6 zabiegów, aby uzyskać trwałe efekty. Powinny być one jednak przeprowadzone w odstępie od 4 do 10 tygodni. Oczywiście ilość uzależniona jest ściśle od tego, jaki kolor włosów posiada pacjentka, jaka jest ich grubość, itd. Na zabieg nie może zdecydować się kobieta w ciąży oraz panie, które karmią piersią i mają choroby nowotworowe. Szczegółowe informacje o zabiegu laserem Vectus można znaleźć na stronie internetowej www.lespa.pl.
 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE