Masz to w szafie? Znów jest modne!

Masz to w szafie? Znów jest modne!

Ten krój był prawdziwym modowym hitem lat 90. ubiegłego wieku. W spodniach tego typu pokazywały się największe gwiazdy i to nawet na czerwonym dywanie. W tamtym czasie nikomu by nawet nie przyszło do głowy, że już za kilka lat dzwony, bo o nich mowa, będą jednym z najgorszych modowych wyborów i zastąpią je wszędobylskie przez kilka sezonów spodnie rurki.

Spodnie na każdą okazję

Dziś, dzwony – i to zarówno te umiarkowanie szerokie, jak i te masywne, rodem z lat 70., wracają do łask. W postaci zarówno jeansów, jak również spodni materiałowych. W dzwonach zobaczyć można już największe gwiazdy. Powrót szerokich nogawek lansują takie celebrytki, jak, m.in. ikona mody Victoria Beckham czy światowej sławy modelka Miranda Kerr. Wśród młodszych gwiazdek, w dzwonach zestawianych z resztą stroju w stylu boho, można często zobaczyć wokalistkę brytyjskiego girl bandu o nazwie Little Mix – Perrie Edwards .

Czy spodnie dzwony wrócą do łask nie tylko wśród gwiazd, ale i na ulicach? Projektanci sądzą, że tak – dzwony pasują bowiem zwłaszcza dziewczynom o krąglejszych udach i biodrach – świetnie równoważą proporcje. Kobiety o chudych nogach także będą wyglądały w dzwonach elegancko, ważne, aby dobrać do nich odpowiednią resztę stylizacji. Spodnie dzwony powoli wchodzą do nowych kolekcji w sieciówkach. Czy warto się na nie skusić? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie indywidualnie.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE