Mała wielka pielęgnacja – to ma sens!

Mała wielka pielęgnacja – to ma sens!

Jeśli namiętne (i nie zawsze do końca przemyślane) kupowanie kosmetyków zalegających potem na półkach nie jest do końca tym, co nam odpowiada, a od produktu do pielęgnacji oczekujemy tego, aby rzeczywiście spełniał swoją rolę, to wśród propozycji marki Tołpa, na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Filozofia pięknej skóry

Zdrowa kondycja skóry to absolutna podstawa, która przekłada się na jej piękny wygląd. Jednak każdy klient ma indywidualne potrzeby, a cała tajemnica powodzenia kuracji pielęgnacyjnej polega na tym, aby je odkryć i odpowiednio zaspokoić. Dlatego, specjaliści z firmy Tołpa stawiają na pogłębioną relację z klientami i dopasowanie swoich kosmetyków do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Marka świadomych konsumentów

Kosmetyki przygotowywane przez specjalistów Tołpa, przeznaczone są dla świadomych swoich oczekiwań osób, które spośród tysięcy dostępnych na rynku kosmetycznym rozwiązań chcą wybrać to najpełniej odpowiadające na ich potrzeby. Firma Tołpa posiada w swojej ofercie zarówno dermokosmetyki (zawierające aktywne substancje biologiczne, zazwyczaj o leczniczym działaniu) oraz kosmetyki z ekstraktami z roślin, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jednak jak rozpoznać, czego dokładnie potrzebuje ciało i które kosmetyki będą dla niego najlepsze?zdjęcia: tolpa.pl

Odkrywając potrzeby swojej skóry

W odkrywaniu potrzeb skóry nie jesteśmy sami. Specjaliści Tołpy proponują nam bowiem swoje sprawdzone rozwiązania. Kontakt z nimi możemy nawiązać przez stronę internetową – tolpa.pl, gdzie znajdziemy tzw. Pomocnik, dzięki któremu będziemy mogli dobrać kosmetyki do indywidualnych problemów skóry, a także daty i miejsca, w których będą na nas czekać wykwalifikowani specjaliści z dziedziny kosmetologii, gotowi służyć nam radą. A jeśli nie chcemy lub nie możemy na taką konsultację wybrać się osobiście, istnieje również możliwość skorzystania z dostępnego na stronie formularza do e-dermokonsultacji ze specjalistą, który odpowie na nasze pytania i dobierze najlepszy dla nas sposób pielęgnacji.

Ekoopakowania i pomocne próbki

Twórcy kosmetyków Tołpa dbają o to, aby ich produkty nie były inwazyjne dla środowiska naturalnego. Z tego powodu dokładają wszelkich starań, by opakowania ich produktów w całości nadawały się do recyklingu i nie wpływały negatywnie na zawartość kosmetyków. Tołpa to również marka przyjazna alergikom i osobom ze skórą wyjątkowo wrażliwą. Kosmetyki tworzy się ze składników absolutnie nadrzędnych dla skuteczności produktu, więc nie uświadczymy w nich sztucznych barwników i niepotrzebnych ulepszaczy. Specjaliści Tołpy dobrze rozumieją też potrzeby klientów, którzy, szukając idealnego dla sienie produktu, chcą go po prostu na sobie przetestować. Z myślą o takich właśnie klientach, Tołpa przygotowała program rozprowadzania próbek swoich kosmetyków, które można nabyć na stronie internetowej, płacąc za nie jedynie symboliczny grosz.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE