Makijaż na letnie dni – Twój kosmetyczny niezbędnik

Makijaż na letnie dni – Twój kosmetyczny niezbędnik

Makijaż na lato powinien być lekki, naturalny i trwały.

Błyszczyk zamiast szminki

Dzięki temu, uzyskasz bardziej naturalny efekt. Błyszczyk dodatkowo rozświetli twarz i nada jej młodzieńczego, świetlistego wyglądu. Jeśli chcesz, aby błyszczyk utrzymał się na ustach dłużej, kupując go, zwróć uwagę na jego konsystencję – im bardziej kleista, tym trwałość kosmetyku jest większa.

Podkład? Niekoniecznie

Jeśli nie walczysz z niedoskonałościami skóry, skuś się na lżejszą wersję tego produktu. Świetnym rozwiązaniem będzie krem typu BB. Jeśli nie chcesz kupować nowego kosmetyku, po prostu dodaj do swojego ulubionego podkładu nieco kremu lub bazy pod podkład – lżejszy i bardziej naturalny efekt gwarantowany!

Kolejna warstwa pudru? Nie, dziękuję

Idealnym rzowiązaniem na odświeżenie makijażu w ciagu dnia, zwłaszcza w upalne dni, jest zastosowanie bibułek matujących. Wystarczy przyłożyć je na chwilę w świecące się miejsca. Bibułki wchłoną nadmiar sebum i pozostawią twarz matową.

Kosmetyki wodoodporne to jest to

Trwałość makijaży zapewnią Ci kosmetyki wodoodporne, zwłaszcza tusz do rzęs oraz kredki do powiek. Mimo gorąca i pocenia się skóry, makijaż oka przetrwa cały dzień. Pamiętaj jednak, aby wtedy zaopatrzyć się w specjalne preparaty do demakijażu, dzięki którym demakijaż będzie skuteczny.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE