Krem BB czy krem CC?

Krem BB czy krem CC?

Pomagamy wybrać krem rozświetlającym. Opisujemy właściwości kremu BB oraz kremu CC. Sprawdź czym się charakteryzują i czym się od siebie różnią.

W tym artykule:

Krem BB

Blemish Balm to lekki krem rozświetlajacy. Jest delikatniejszy od podkładu, nie obciąża skóry. Może być używany jako baza pod fluid; przedłuża jego trwałość. Nałożony solo nie ma dużych właściwości kryjących, dlatego przeznaczony jest dla osób z bezproblemową cerą.

Efekt: rozświetlona i promonienna skóra, dodatkowo nawilżona, o lekko wyrównanym kolorze.

Krem CC

Control Colour Creams to unowocześniona wersja BB. Posiada więcej substancji odżywczych, ma bogatszy skład. Dodatkowo zawiera wyższe filtry UV. W porównaniu do swojego poprzednika, krem CC nieco lepiej wyrównuje karnację i kryje jej niedoskonałości, a jednocześnie charakteryzuje go lżejsza konsystencja.

Aby wybrać odpowiedni produkt, polecamy sięgniecie po kremy koreańskie, których właściwości pielęgancyjne i kryjące sa o wiele lepsze, niż tych tańszych, dostępnych w drogeriach.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj wybierzecie, jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych podkładów. Zwłaszcza latem, kiedy skóra chce oddychać, a my nie mamy ochoty obciążać ją dużą warstwą cieżkich fluidów.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE