Kawowa uczta w home&you!

Kawowa uczta w home&you!

Jedni nie potrafią rozpocząć dnia bez espresso, dla innych „mała czarna” to obowiązkowa dawka energii podczas pracy lub nauki, a niektórym trudno sobie wyobrazić relaksujące popołudnie czy też spotkania ze znajomymi bez filiżanki ulubionej caffè latte. Kawa to jeden z naszych ulubionych napojów, z którym związanych jest też wiele rytuałów parzenia, podawania i picia.

W tym artykule:

Kolekcja

Z myślą o wszystkich kawoszach marka home&you przygotowała wyjątkową kolekcję „Coffeelove”. Wykonany z ceramiki zestaw składa się m.in. z filiżanki, kubka, dwóch pojemników, a także miseczki, przyprawników i maselniczki. W kolekcji znajdziemy też specjalny czajniczek z filiżanką, w którym możemy zaparzyć kawę i delektować się jej wyjątkowym aromatem. Komplet zaprojektowano w subtelnej, brązowo-beżowej kolorystyce. Cały zestaw prezentuje się niezwykle elegancko i… apetycznie!

W ofercie home&you odnajdziemy także praktyczne akcesoria, jak np. kawiarki, mleczniki, zaparzacze oraz dzbanki do kawy.
Wszystkie elementy kolekcji „Coffeelove” sprzedawane są osobno. Możemy je kupić salonach home&you, jak i w sklepie online – www.home-you.com.

Zobacz, jak wygląda kolekcja „Coffeelove


Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Sprzęt Agd: dowiedz się, jak o niego dbać, żeby służył przez lata
Żarówki Led: jakie mają możliwości?
Porządki: w sezonie wiosenno-letnim
Pokój Dziecka: przygotuj go na rok szkolny
Żyrandol: hit czy kit?