Karnawał dodatków w home&you

Karnawał dodatków w home&you

Karnawał to czas wielkich balów i spotkań w gronie znajomych. Wybierając bardziej kameralną formę świętowania, nie musimy rezygnować z wyjątkowej oprawy. Przygotowując domowe przyjęcie, wystarczy pamiętać o odpowiedniej aranżacji wnętrz. Akcesoria, które dodadzą karnawałowego blasku pomieszczeniom, odnajdziemy w najnowszej ofercie home&you.

Poczuj się jak na weneckim balu

W propozycjach marki znalazły się m.in. ozdobione drobinkami brokatu świece, połyskujące poszewki czy koce (Brocado). Warto także zwrócić uwagę na artykuły dekoracyjne, np. patery, misy, wazony w kolorze złotym lub srebrnym. Wyjątkowo ozdobne są zwłaszcza akcesoria z linii Goldig, utrzymanej w odcieniu starego złota, oraz błyszczące dodatki z serii Enrichi. Podczas karnawałowego przyjęcia dużą rolę odgrywa również odpowiednio nakryty stół. W home&you wybierzemy zarówno eleganckie bieżniki (np. Shiny Stripe) lub obrusy, jaki i stylową zastawę czy kieliszki (Goldsash). Przysłowiową wisienką na torcie będą świeczniki wykonane ze szklanej mozaiki (Mosaico), dzięki którym stworzymy w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój.

Doskonałą okazją do karnawałowych zakupów w home&you jest trwająca w salonach i sklepie online wyprzedaż nawet do 70%. Więcej informacji o aktualnej ofercie oraz inspiracji do urządzania wnętrz można znaleźć na stronie www.home-you.com.

Oto przegląd najnowszej kolekcji home&you:

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE