Jeszcze lepszy seks?

Jeszcze lepszy seks?

Czym jest dobry seks i jak sprawić, by spełnienie pojawiło się w każdej sypialni?

Jak to jest?

Praktycznie każdy mężczyzna stawia sobie swoje umiejętności łóżkowe na piedestale swojego systemu wartości. Posiadanie umiejętności zapewnienia nie tylko sobie, lecz także partnerce, zaspokojenia w sypialni jest jednym z głównych marzeń erotycznych mężczyzn na całym świecie. O ile bowiem mężczyznę zaspokoić dosyć łatwo, o tyle droga do kobiecego szczęścia w łóżku bywa…pokrętna, przynajmniej z męskiego punktu widzenia. Dlaczego to takie ważne? Cóż, może to truizm, lecz dobry seks z pewnością zachęci partnerkę do częstszych figli w łóżku – kobiece libido jest na poziomie porównywalnym do męskiego, lecz płeć piękna podchodzi do wszelkich łóżkowych igraszek z nieco większą rezerwą niż panowie, którzy są niemal zawsze “gotowi”.

Jak poprawić doznania w łóżku?

Niegłupi był człowiek który stwierdził, że gwarantem udanego seksu jest całkowite odprężenie się kochanków. Oczywiście, nikt nie powiedział, że jest to łatwe do osiągnięcia, ponieważ, jak powszechnie wiadomo – w dzisiejszym świecie o stres nietrudno. Niemalże na każdym kroku na współczesnego człowieka czekają jakieś mało przyjemne sytuacje, wyzwalające taką, a nie inną reakcję organizmu (warto pamiętać, że stres jest zwyczajną reakcją obronną, pojawiającą się w odpowiedzi na nerwowe sytuacje). Co gorsza, permanentny stres nie tylko utrudnia oddanie się w całości łóżkowym igraszkom, lecz również może w dużej mierze wpłynąć na znaczne obniżenie libido u mężczyzny! Dość powiedzieć, że naukowcy znaleźli już związek pomiędzy stresem a problemami z potencją. Innymi słowy, aby rzeczywiście móc w pełni cieszyć się mocą w łóżku, mężczyzna powinien posiąść umiejętność kontrolowania stresu, a przynajmniej nauczyć się, jak zapomnieć o stresujących wydarzeniach. Sypialnia powinna być swoistym schronieniem i izolować oboje ludzi przed wpływem świata zewnętrznego – do tego miejsca nie należy przenosić nerwów z zewnątrz, bo w krótkim czasie odbiją się one na jakości życia łóżkowego.

Lepszy seks w praktyce

Na temat seksu i łóżkowych umiejętności łatwo jest teoretyzować, natomiast w momencie gdy przychodzi do wprowadzania tych teorii w życie, pojawiają się schody, w szczególności jeśli chodzi o eliminację negatywnych uczuć. Pozbycie się stresu “na już” jest zdecydowanie bardzo trudnym zadaniem, stąd warto czasem postawić na nieco inne środki poprawiające jakość życia łóżkowego. Jednym ze sposobów na pozbycie się monotonii w łóżku może być postawienie na coś, czego do tej pory kochankowie nie mieli okazji spróbować – niech to nawet będzie nowa pozycja lub jakieś oryginalne miejsce. To ostatnie nie dotyczy tylko i wyłącznie wyjazdów na romantyczne weekendy poza miasto, lecz także różnych miejsc w domu – akurat w tej materii panuje pełna dowolność, zatem podawanie przykładów nie ma większego sensu. Generalnie rzecz biorąc, wszystko co burzy utarte schematy będzie w łóżku mile widziane, ponieważ największym wrogiem dobrego seksu jest właśnie rutyna. A tak przy okazji, dobrym pomysłem może być zawarcie w codziennym menu jakiegoś suplementu diety podwyższającego libido u mężczyzny. Nadmierna dawka stresu zdecydowanie źle wpływa na organizm, a co za tym idzie obniża popęd seksualny, dlatego jakikolwiek sposób wspomagający wywołanie i utrzymanie erekcji będzie stanowić nieocenioną pomoc w łóżku.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE