Jak znaleźć wielozadaniowy balsam do ciała? Poznaj kosmetyk o 33 twarzach

Jak znaleźć wielozadaniowy balsam do ciała? Poznaj kosmetyk o 33 twarzach

W czasach, gdy zaczynamy z większą uważnością przyglądać się środowisku i staramy się coraz rozsądniej podchodzić do jego zasobów, kosmetyk o multifunkcyjnym działaniu musiał zdobyć popularność. Jednak sławę Supreme Balm zdobył nie tylko za sprawą wielofunkcyjnego działania, ale także tego, co potrafi zrobić ze skórą! Nawilża, wygładza, koi, łagodzi, normalizuje, regeneruje, odżywia – lista jest długa. A wszystko dzięki składnikom naturalnym.

Czym wyróżnia się Supreme Balm?

Na rynku kosmetycznym jest dziś wiele kosmetyków, opartych na działaniu naturalnych składników. Supreme Balm wyróżnia się jednak spośród nich. Okazuje się, że został skomponowany tak, by przede wszystkim nawilżać skórę, koić ją i łagodzić, a także wygładzać. Dzięki specjalnej kompozycji 99% naturalnych składników, bez dodatku wody, zapewnia on całościową pielęgnację skóry twarzy, w tym delikatnej skóry okolic oczu.

Skutecznie dba o ciało, w tym również zmiękczając skórę stóp, wzmacniając warstwę lipidową dłoni i dbając o paznokcie. Może być wykorzystywany także jako maska wzmacniająco-nawilżająca do włosów, baza pod makijaż, kosmetyk do demakijażu, a nawet do golenia! Samarite – marka, do której należy Supreme Balm wymienia aż 33 zastosowania tego produktu! To wyjątek wśród kosmetyków, które zwykle mają ścisłe kierunkowe działanie i zastosowanie.

Kosmetyk o mocy dziesiątków składników naturalnych

Jak to możliwe, że jeden kosmetyk działa na tak wiele sposobów? To nie chwyt marketingowy, ale nauka. W składzie Supreme Balm znajduje się kilkadziesiąt naturalnych składników – ekstraktów i olejów roślinnych o sprawdzonym, potwierdzonym działaniu na skórę.
Są one tak skomponowane, by odpowiadać na różnorodne jej potrzeby, także związane z zaburzonym jej funkcjonowaniem, czy ze zmianami chorobowymi, jak łuszczyca, obrażenia i odleżyny. Balsam wpływa także na regenerację blizn. To moc natury, która została zamknięta w czerwonym pudełku. Balsam może być stosowany także u dzieci oraz osób starszych i kobiet w ciąży.

Poczuj efekt na własnej skórze

Kosmetyk Samarite, który doceniły miliony kobiet, działa przede wszystkim regenerująco. To właśnie składniki naprawcze i pobudzające skórę do odbudowy umożliwiają tak szerokie jego zastosowanie. Dzięki niemu skóra staje się optymalnie nawilżona i ujędrniona, a jej koloryt wyrównany. Balsam zmniejsza widoczność rozstępów i blizn, widocznie uzupełniając niedobory i wspomagając skórę. Jest ona ukojona, gładka i naturalnie piękna, młodzieńczą świeżością i elastycznością. Trzeba przyznać, że jest to wyjątkowy kosmetyk, który zastępuje wiele innych produktów, gwarantując całościową pielęgnację skóry.

Samarite Supreme Balm nie zawiera w swoim składzie żadnych kontrowersyjnych składników. Niektórzy twierdzą, że to produkt doskonały. Trzeba to sprawdzić na własnej skórze i przekonać się, jak wielka moc natury może się kryć w balsamie, stworzonym z połączenia lat doświadczeń oraz technologii.

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *