Jak zaplanować czas?

Jak zaplanować czas?

Ile razy zdarzyło Ci się postępować niezgodnie z planem? Pod naciskiem doraźnych zachcianek czy kaprysów bardzo łatwo rezygnujemy z ustalonych wcześniej priorytetów i odkładamy pewne rzeczy na później. Prokrastynacja nie jest jednak najlepszą metodą na realizację swoich zamierzeń. Jeśli w Twoim życiu brakuje porządku i dyscypliny, może warto byłoby zastanowić się nad skorzystaniem ze specjalnego plannera? Jednym ze skutecznych narzędzi tego typu jest planer rodzinny Familiowo.
 

Planner rodzinny Familiowo – idealne rozwiązanie

Planner rodzinny Familiowo umożliwia szczegółowe zaplanowanie dni, tygodni oraz miesięcy. To niezawodny sposób na wprowadzenie porządku do życia domowników i uniknięcie chaosu. Można go przykleić na lodówkę, a także na każdą inną powierzchnię, która jest magnetyczna. Dzięki niezwykłym właściwościom materiału, z którego planner został wykonany, łatwo można zetrzeć to, co się zapisało. Wystarczy użyć ręcznika papierowego lub gąbki. Nie jest to więc produkt jednorazowego użytku. Posłuży Wam on przez długie lata.
 

Estetyka

Inną zaletą tego niezwykłego plannera jest jego miły dla oka wygląd. Poszczególne plansze opatrzone zostały bardzo interesującymi wstawkami graficznymi, a całość prezentuje się efektownie i przejrzyście. Do dyspozycji użytkowników pozostają następujące elementy: 

  • 5 rodzajów magnetycznych tablic suchościeralnych,
  • magnetyczny notatnik ze zrywanymi karteczkami,
  • 20 magnetyczne piktogramy do zaznaczania zajęć i wydarzeń rodzinnych,
  • magnetyczny pisak suchościeralny ze zmazikiem.

Dzięki takiemu plannerowi o wiele łatwiej będzie Wam zaplanować każdy dzień. Zwłaszcza jeśli prowadzicie intensywny tryb życia i macie mnóstwo zajęć na głowie. Korzystanie z tego typu udogodnień pomaga być punktualnym i działać zgodnie z uprzednio przygotowanym planem. Przynosi to wymierne korzyści, które stanowią o walorach użytkowych plannera Familiowo (kupisz go tutaj: https://www.familiowo.pl/).
 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y 

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Ferie Z Dzieckiem: jak się do nich przygotować?
Skóra U Dziecka: zadbaj o jej zdrowie i komfort
Apteczka Na Wyjazd: co powinno się w niej znaleźć
Pierwsza Pomoc: co robić, kiedy zdrowie dziecka jest zagrożone?
Ukulele: zalety gry na instrumencie
Rozwój Dziecka: największe wyzwanie każdego rodzica