Jak malować brwi w makijażu na wieczór?

Jak malować brwi w makijażu na wieczór?

To szalenie istotny element twarzy, który przez niektóre kobiety jest traktowany nieco po macoszemu. Zobacz więc, jak malować brwi w makijażu na wieczór, i przekonaj się, że ich właściwy wygląd jest bardzo istotny!

Najpierw: akcja regulacja!

Jeśli nie wyregulujesz wcześniej brwi, nie ma mowy o ich właściwym pomalowaniu. Warto o tym pamiętać i na kilka dni przed imprezą nadać brwiom pożądany kształt. Odpowiednio zadbane brwi to twoja wizytówka i niezależnie od tego, jak często się malujesz i jaki makijaż zwykle wykonujesz, zadbaj o ich wygląd. Regulacja brwi nie jest czasochłonna. Wystarczy odrobina wprawy! Jeśli wolisz powierzyć się w ręce profesjonalistki, udaj się do gabinetu kosmetycznego. Tam kosmetyczka dobierze kształt brwi, który będzie najlepszy do twojej twarzy.

Makijaż wieczorowy wymaga jednak zwrócenia większej uwagi na brwi. Sama regulacja nie wystarczy. Jak malować brwi przy makijażu wieczorowym? Użyj odpowiednich kosmetyków, by prawidłowo je podkreślić i sprawić, że będą idealnie współgrały z mocniej akcentowanym okiem, idealnie wykonturowaną twarzą czy mocniejszymi ustami.

Jak malować brwi? Wystarczy jeden kosmetyk

Aby idealnie podkreślić brwi w makijażu na wieczór, wcale nie musisz mieć mnóstwo czasu. Stylizacja brwi nie jest czasochłonna. Już jeden kosmetyk wystarczy, aby świetnie podkreślić brwi.  Jeśli zależy ci na dokładnym efekcie, użyj klasycznej kredki do brwi. Sprawdzi się, jeśli twoje naturalne brwi są gęste. Jak malować brwi? W przypadku kredki wykonuj krótkie ruchy w obrębie konturu brwi. Dobrze dobrany kolor kredki idealnie je zagęści i nada spojrzeniu mocniejszego wyrazu. Możesz użyć np. kredki Wibo Eyebrown Pencil czy kredki Maybelline Master Shape. Pamiętaj, aby kolor kredki dobrać do koloru brwi i karnacji. Zbyt ciemne podkreślenie brwi da niepożądane efekty i postarzy twarz! Wykonując makijaż wieczorowy zwróć także uwagę na to, by brwi były dokładnie i precyzyjnie podkreślone. Wraz z pozostałym, mocniejszym makijażem będzie to wyglądać prawidłowo.

A może trwalszy efekt?

Jeśli twój makijaż wieczorowy jest naprawdę mocny, a twoją wizytówką są modne, ostrzejsze kosmetyczne akcenty, warto zapoznać się z trwalszymi efektami stylizacji brwi. Malując brwi podczas makijażu wieczorowego, możesz uzyskać trwalszy efekt, bez większego nakładu pracy. Po osiągnięciu odpowiedniego kształtu brwi możesz zabrać się za ich stylizację. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele produktów, które umożliwią ci perfekcyjne podkreślenie brwi na dłużej, bez konieczności wykonywania henny brwi.

Podczas wykonywania makijażu wieczorowego sięgnij np. po modne i trwałe produkty o konsystencji żelowej. Z powodzeniem sprawdzi się m.in. Brown Tattoo Gel od Maybeline czy Wibo Eyebrown Fixer. To produkty, które dają mocniejszy efekt niż klasyczna kredka. Sprawdzą się, jeśli twoje naturalne brwi nie są gęste i wymagają mocniejszego podkreślenia. Zanim wykonasz makijaż na imprezę, przetestuj tego typu produkty. Pamiętaj, że zbyt duża ilość naniesionego kosmetyku przerysuje twarz i sprawi, że nie będzie ona wyglądać atrakcyjnie. Produkty do brwi w żelu utrzymują się naprawdę długo. Są bardzo wygodne w użyciu i świetnie podkreślają brwi. Podczas makijażu, jeśli stawiasz na mocniejsze i trwałe efekty, sprawdzą się doskonale!

MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE