Jak dobierać produkty do włosów?

Jak dobierać produkty do włosów?

Doskonale wiemy o tym, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. To właśnie ono w dużej mierze decyduje o tym, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Jednym z elementów, które przyciągają największą uwagę, są włosy, dlatego powinniśmy szczególnie dbać o ich kondycję. Właściwie dobrane produkty do włosów wpływają na ich stan – pozwalają zachować zdrowy i ładny wygląd, a także właściwie je odżywić.

Montibello gwarancją wysokiej jakości

Hiszpańska marka Montibello specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kosmetyków do pielęgnacji włosów. W swojej ofercie zawiera zarówno profesjonalne szampony, farby, odżywki, jak i artykuły do trwałej ondulacji. Nasze kolekcje skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i profesjonalnych salonów fryzjerskich. Wielu specjalistów chwali nasze doświadczenie oraz wysoką jakość produktów, które stawiają nas w czołówce, jeśli chodzi o artykuły fryzjerskie. Podążamy za najnowszymi trendami, które pozwalają nam udoskonalać produkty do włosów, spełniając tym samym oczekiwania naszych Klientów.

Odżywiające produkty do włosów

Chcąc zadbać o włosy, należy zwrócić uwagę na ich właściwe odżywienie, zarówno od środka (poprzez zażywanie różnego rodzaju witamin), jak i od zewnątrz, stosując zróżnicowane produkty do włosów. Montibello oferuje profesjonalne preparaty, które pozwalają odżywić i wzmocnić strukturę włosów. Dzięki naszym kosmetykom Twoja fryzura nabierze odpowiedniego wyglądu, nie niszcząc przy tym jej struktury.

Przemyślany wybór kosmetyków

Z racji tego, że włosy są najbardziej narażone na działanie czynników zewnętrznych (takich jak opady atmosferyczne, farbowanie czy suszenie) powinniśmy dużą wagę przykładać do ich pielęgnacji. Podstawowym produktem jest oczywiście szampon. Wybierając konkretny rodzaj, powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak zachowują się nasze włosy. Inny będzie preparat do przetłuszczających się, a jeszcze inny przy skłonnościach do wysuszania. Decydując się na dany artykuł, warto zwrócić uwagę na to, aby zawierał składniki pielęgnacyjne – to właśnie one są gwarancją wysokiej jakości. Decydując się na produkty do włosów marki Montibello, masz pewność, że zapewnisz im właściwe odżywienie.

Dodatkowe odżywienie zniszczonych włosów

Nie od dziś wiadomo, że farbowanie znacznie osłabia włosy. Z tego powodu powinniśmy decydować się na profesjonalne preparaty farbujące. Montibello oferuje produkty wzmacniające strukturę włosów, zapewniające nawilżenie, odżywienie oraz ochronę skóry głowy. Proponowane przez nas artykuły zawierają mocny pigment, dzięki któremu kolor jest trwały i równomiernie rozłożony na wszystkich pasmach. Składniki zawarte w produktach nadają również właściwy połysk, zapewniając jednocześnie zdrowy i nienaganny wygląd.

 Odżywki odbudowujące strukturę włosów

Chcąc zadbać o kondycję naszych włosów, należy również regularnie stosować odżywkę odbudowującą. Olejek arganowy oraz zawarta w nim witamina E chronią włosy przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, a także odpowiednio je wzmacniają i nawilżają. Roślinna kuracja proteinowa właściwie odbudowuje uszkodzone fragmenty.  

Maski do włosów

Szampon i odżywka to nie wszystko. Montibello oferuje również maski rewitalizujące. Stosując takie produkty do włosów, możemy je wzmocnić oraz nadać im idealny wygląd. To dodatkowa ochrona dla naszej fryzury, szczególnie jeśli stosujemy ją w regularnych odstępach.

Prostowanie, podkręcanie i trwała

Wiele kobiet marzy o długich i prostych włosach, co skłania je do używania prostownicy. Nierzadko okazuje się jednak, że wystarczy użyć preparatów prostujących. Montibello stworzyło serię kosmetyków do układania włosów – skutecznie je wygładzają oraz pozwalają kontrolować ich objętość. Dla pań, które chciałaby podkreślić loki lub trwałą, oferujemy płyny do ondulacji. Pozwalają utrzymać włosy w dobrej kondycji, jednocześnie nadając im pożądany wygląd. To idealna propozycja dla tych, które chcą uzyskać konkretny efekt, bez zbędnego niszczenia włosów.
 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE