Hybrydowy smartwatch Skagen Connected

Hybrydowy smartwatch Skagen Connected

Spełni on wszystkie Twoje oczekiwania i bardzo pozytywnie Cię zaskoczy. Marka Skagen Denmark połączyła w tych zegarkach wielce praktyczne i przydatne funkcje odpowiadające na potrzeby nowoczesnych ludzi, zaś całość zamknęła w niezwykle pięknej, klasycznej oprawie.

Smartwatch Skagen Connected

Smartwatch Skagen Connected możesz kupić zarówno na pasku skórzanym, jak i stalowej bransolecie o szerokim splocie. Każda wersja dostępna jest w kilku modnych kolorach. Co ważne, zegarka nie musisz ładować! Działa on dzięki standardowej, wymiennej baterii. Tarcza zegarka jest duża i bardzo czytelna, w różnych odcieniach w zależności od modelu. Została ona podzielona na praktyczne strefy informujące o poszczególnych funkcjach. Duże arabskie indeksy godzinowe pozwalają bez problemu na odczytanie godziny. Wokół nich znajdują się mniejsze cyfry, które służą do odczytywania aktualnego dnia miesiąca. Mniejsza tarcza, choć wygląda niepozornie, to posiada szereg ważnych funkcji. Jej prawa strona służy do monitorowania Twojej codziennej aktywności fizycznej. Dzięki skali procentowej możesz ocenić, ile założonych celów udało Ci się już osiągnąć. Lewa strona małej tarczy dostarcza informacji związanych z powiadomieniami ze smartfona, alarmem oraz inną strefą czasową.

Aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności smartwatcha, musisz pobrać na swój telefon specjalną, dedykowaną aplikację Skagen Connected, która połączy oba urządzenia ze sobą.

Wszystkie modele znajdziesz na: www.zegarek.net/zegarki/skagen/smartwatch.html

skagen

Praktyczne funkcje hybrydowego smartwatcha Skagen Connected

 • Zdjęcia

  Teraz bez problemu zrobisz sobie zdjęcia. Wystarczy, że ustawisz telefon w odpowiednim miejscu i naciśniesz dedykowany przycisk na zegarku, który zrobi zdjęcie. Prawda, że proste?

 • Powiadomienia z telefonu

  Po lewej stronie małej tarczy znajdują się kolory w stonowanych barwach szarości i niebieskiej. Możesz do nich przypisać najważniejsze dla Ciebie kontakty z Twojego telefonu. Wybierasz maksymalnie 6 osób. W momencie, gdy odejdziesz od telefonu lub go wyciszysz, zegarek powiadomi Cię o nadejściu połączenia lub sms-a od wybranych wcześniej osób.

 • Opcja znajdź telefon

  Rozwiązanie bardzo przydatne dla osób, które często nie wiedzą, gdzie zostawiły telefon. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku w zegarku automatycznie wywoła on dzwonek w telefonie, dzięki czemu bez problemu go odnajdziesz.

 • Alarm

  Włącz tryb C poprzez potrójne naciśnięcie środkowego przycisku, a dowiesz się, na którą godzinę ustawiony został alarm. Wskazówki przestawią się na właściwą godzinę. Za pomocą dedykowanej aplikacji możesz ustawić codziennie kilka alarmów. O alarmie zegarek powiadomi Cię wibracjami, których natężenie także ustawiasz za pomocą mobilnej aplikacji. Wszystko jest proste i wygodne do ustawienia.

  Musisz też wiedzieć, że górny przycisk jest ściśle powiązany z datą. Natomiast dolny pozwala Ci uruchomić opcję Skagen Link, dzięki której dopasujesz do tego przycisku dowolną opcję, która jest dla Ciebie najistotniejsza.

 • skagen

 • Muzyka

  Fanom muzyki z całą pewnością spodoba się opcja wyżej już wspomnianego Skagen Link – możesz przypisać do dolnego przycisku sterowanie muzyką z Twojego smartfona za pomocą Twojego super zegarka. Teraz bez wyjmowania telefonu możesz włączać muzykę i zmieniać utwory. Prawda, że to bardzo praktyczne rozwiązanie? Wszak zegarek masz zawsze na ręce!

 • Monitoring snu

  Jeśli tylko będziesz spać z zegarkiem na ręku, możesz skorzystać z tej niezwykłej funkcji. Po przespanej nocy, rano, za pomocą aplikacji mobilnej sprawdzisz jakość swojego snu oraz jego poszczególne fazy – na wykresie odczytasz fazy głębokiego i płytkiego snu. Teraz możesz samodzielnie monitorować swój sen i wyciągać wnioski z poszczególnych danych. Zapewne wystarczy lekko zmienić nawyki, aby móc lepiej się wysypiać. Ten smartwatch Ci w tym pomoże.

 • Inna strefa czasowa

  Jeśli dużo podróżujesz, to na pewno będziesz zadowolony z tej opcji. Przyda się także wtedy, jeśli kontaktujesz się z osobami przebywającymi w innych strefach czasowych. W aplikacji wybierasz interesującą Cię strefę czasową, którą przypisujesz do zegarka. Potem już tylko za pomocą smarwatcha sprawdzasz godzinę w wybranej strefie czasowej. Gdy naciśniesz środkowy przycisk na kopercie, mała wskazówka przesunie się na tryb A. W tym momencie duże wskazówki przestawią się na aktualną godzinę w wybranej strefie czasowej.

 • Datownik

  Gdy dwa razy naciśniesz wspomniany wyżej środkowy przycisk, to mała wskazówka wskaże tryb B, który jest odpowiedzialny za odczyt daty. Główne wskazówki wskażą Ci w tym momencie aktualną datę.

 • skagen

 • Krokomierz

  Tę funkcję wykorzystasz w momencie, gdy połączysz telefon z zegarkiem, ustawiając odpowiednie opcje. Teraz ustawiasz sobie cele, które zegarek będzie pomagał Ci osiągnąć. Codziennie będzie on mierzył ilości zrobionych przez Ciebie kroków, obliczy też ilość spalonych kalorii oraz pokonane odległości. Poinformuje Cię także o nowych sukcesach i coraz lepszych wynikach.

Hybrydowy smartchwatch Skagen Conected może zrobić naprawdę wiele. Posiada szereg praktycznych rozwiązań, z których będziesz zadowolony. Zdecyduj się na niego, a przekonasz się, jak bardzo ułatwi Ci codzienność. Będzie nie tylko pięknym dodatkiem, ale także twoim cichym asystentem aktywności. 

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE