Gala Collezione, Sweet Sit, Gala Primo – krótki opis linii produktowych marki

Gala Collezione, Sweet Sit, Gala Primo – krótki opis linii produktowych marki

Meble stworzone przez markę już od 2001 roku goszczą w polskich domach i stanowią centralne miejsce spotkań zarówno domowników, jak i gości. Projektanci firmy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że do każdego klienta należy podejść indywidualnie. Istnieją różnorodne gusta, każdemu coś innego może się podobać. Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom odbiorców, marka stworzyła trzy główne linie produktowe, a każda z nich przeznaczona jest dla konkretnej grupy odbiorców. Przyjrzyjmy się każdej z nich.

Gala Collezione

Marka Gala Collezione przeznaczona jest dla najbardziej wymagających klientów, którzy wybierając meble, szukają przede wszystkim eleganckiego wyglądu, połączonego z wysoką jakością wykonania. Produkty należące do marki charakteryzują się nowoczesnym designem i posiadają wiele dodatkowych funkcji, przyczyniających się do zwiększenia intensywności wypoczynku. Są to przede wszystkim duże, rodzinne meble przeznaczone do salonu, w którym zazwyczaj toczy się życie towarzyskie. Klienci mogą samodzielnie konfigurować ich położenie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Materiały, z których wytwarzane są meble marki Gala Collezione, charakteryzują się wysoką jakością wykonana – są to przede wszystkim obicia ze skóry naturalnej, pochodzące z najlepszych włoskich garbarni oraz tkaniny produkowane zgodnie z najnowszymi technologiami. Elementy te podnoszą komfort ich użytkowania i sprawiają, że łatwiej się je czyści. Jeżeli jesteś indywidualistą, cenisz sobie nowoczesność i elegancję oraz pragniesz, żeby wnętrze podkreślało Twój charakter – wybierz produkty marki Gala Collezione.

Sweet Sit

Kolejną linią produktową, która przypadnie do gustu wielbicielom przytulnych wnętrz, jest Sweet Sit. Produkty tej marki idealnie wkomponują się w nieduże mieszkania, w których liczy się każdy centymetr kwadratowy. Mówiąc krótko – to proste rozwiązania połączone ze standardowym wzornictwem. Ich dodatkowym atutem jest funkcjonalność – nadają się zarówno do wypoczynku, spotkań towarzyskich, jak i codziennego spania. To, co wyróżnia produkty marki Sweet Sit, to szeroka gama kolorystyczna tkanin, dzięki której z łatwością dopasujesz je do każdego wnętrza, niezależnie czy będzie to salon, czy sypialnia. Jeżeli pragniesz, żeby Twoje wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale również piękne i komfortowe, wybierz markę Sweet Sit.

Gala Primo

Ostatnią z linii produkcyjnych jest marka Gala Primo – skierowana przede wszystkim do wielbicieli klasycznych wnętrz. Zastosowano w produktach marki niezawodne rozwiązania użytkowe, które świetnie sprawdzą się w małych wnętrzach. Meble Gala Primo łączą w sobie komfort i radość z ich użytkowania. Przypadną do gustu tym klientom, którzy cenią sobie jakość wykonania i piękny wygląd, jednak ich budżet jest bardziej ograniczony. Decydując się na markę, mamy do wyboru gotowe układy konfiguracyjne, dostępne w siedmiu kolorach tapicerki skórzanej lub podstawowej gamie tapicerki tkaninowej. Jeżeli szukasz tradycyjnych rozwiązań w rozsądnej cenie, postaw na produkty marki Gala Primo.

Artykuł powstał przy współpracy z marką Galla Collezione. Więcej informacji na: www.galameble.com

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE