Fryzura bob – 20 propozycji

Fryzura bob – 20 propozycji

Bob ma wiele odsłon – od klasycznej, czyli prostych włosów sięgających brody, poprzez loba – czyli boba dłuższego, wychodzącego nawet za ramiona, aż do wariacji kręconych, falowanych czy cieniowanych. Bob ma też wiele zalet. Dobrze obcięty, nie sprawia kłopotów z codziennym układaniem i może zaoszczędzić nam wiele czasu na porannych przygotowaniach do wyjścia. Bob wycieniowany nada potrzebnej objętości kobietom, których włosy są cienkie.

Fryzura bob – wybierz dla siebie idealne cięcię!

Bob sprawdzi się niemal przy każdym kształcie twarzy, a odpowiednio wymodelowany, podkreśli nasze atuty i ukryje to, co mniej w sobie lubimy. Nie stwarza też problemów związanych z wiekiem – mogą go nosić zarówno młode dziewczynki, jak i dojrzałe kobiety. Jednym słowem – jest fryzurą uniwersalną i, mamy nadzieję, ponadczasową.

Jeśli decydujemy się na boba, warto poświęcić też nieco więcej uwagi pielęgnacji naszych włosów. Aby fryzura prezentowała się naprawdę zjawiskowo, włosy powinny być gładkie, a kolor wyrazisty. Kształt boba wzmacnia połysk włosów, dobrze jest więc zaopatrzyć się w kosmetyki, które nadadzą włosom blasku.

Poniżej prezentujemy 10 różnych odsłon boba – od najkrótszych do nieco dłuższych.

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE