Euphoria od Calvina Kleina – odkrywamy sekrety legendy

Euphoria od Calvina Kleina – odkrywamy sekrety legendy

Odkrywamy sekrety legendy, którą pokochały miliony!

1. Zdumiewająca popularność

To, co wyróżnia perfumy Euphoria od Calvina Kleina spośród innych zapachów z tej samej półki, to przede wszystkim niezwykła popularność, która towarzyszyła im niemalże od dnia premiery. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się w Polsce zapachów damskich od lat.

2. Niestabilny flakonik

Na uwagę zasługuje już sam flakonik perfum, który zaskakuje swoją nietuzinkową formą. Buteleczka charakteryzuje się asymetrycznym kształtem – dlatego też jest ona nieco niestabilna. Warto o tym pamiętać podczas stawiania go na półce po użyciu – w przeciwnym razie możemy się niemile zaskoczyć i szybko pożegnać się z ulubionym zapachem.

euphoria-od-calvina-kleina-_2.jpg

3. Trwałość na najwyższym poziomie

Użytkowniczki doceniają zapach przede wszystkim ze względu na jego trwałość. Utrzymuje się on na skórze nawet przez 9 godzin – nie wymaga zatem ponownej aplikacji w ciągu dnia. Według niektórych źródeł najnowsze wersje Euphorii cechują się nieco inną recepturą i dlatego też wykazują mniejszą, sięgającą 4 godzin trwałością – nie jest to jednak stuprocentowo pewna informacja i jej interpretacja zależy zasadniczo od rodzaju skóry.

4. Ogon czy nie ogon?

Perfumy Euphoria od Calvina Kleina nie są typowym zapachem z ogonem, który pozostawiałby za nami długą, krętą ścieżkę zapachową, zwracając na nas uwagę otoczenia. Ich projekcja jest jednak dość szeroka – pozostawiają wokół użytkownika obłoczek zapachowy sięgający na odległość ręki. Z pewnością wyczuje go zatem nasz rozmówca, stojący w niewielkim oddaleniu od nas. Jedno jest pewne – perfumy te są przeznaczone raczej dla pań, które zwracać na siebie uwagę otoczenia.

euphoria-od-calvina-kleina-_3.jpg

 

5. Letnie czy zimowe?

Nie jest tajemnicą to, że niektóre zapachy lepiej rozwijają się na skórze zimą, inne z kolei tylko latem odkrywają przed nami swoją prawdziwą naturę. Do chłodnych zapachów zalicza się przede wszystkim te, które w swoim składzie mają nuty orientalne i kadzidlane. Choć w perfumach damskich Calvin Klein Euphoria nie ma takich akordów, możemy tu wyczuć dość intensywną orchideę, która wbrew pozorom również lepiej rozwija się zimą. Dlatego to właśnie w niskich temperaturach wydobywa się prawdziwy duch tego zapachu.

6. Jakie panie zachwyci Euphoria?

Euphoria od Calvina Kleina z pewnością nie przypadnie do gustu paniom, które zawsze idą z prądem i cenią sobie konwencjonalne spojrzenie świat. Zapach ten nadaje się raczej dla niepokornych użytkowniczek, które zawsze chodzą własnymi ścieżkami i nad wszystko przedkładają wolność i niezależność. Perfumy są również idealne dla osób, którym podoba się ciężki do określenia charakter perfum unisex, których zdecydowanie nie można określić jako kobiece, ponieważ zawierają w sobie pewne akordy typowe dla zapachów dla mężczyzn.
 
ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE