Najlepsza kawa do biura i domu – jaką wybrać?

Najlepsza kawa do biura i domu – jaką wybrać?

Kawa Eduscho od lat zajmuje stałe miejsce w rankingach najlepszych kaw do domu i biura. Wymieniana jest obok takich nazw jak Jacobs, Dallmayr Prodomo, Segafredo czy Lavazza. Dlaczego warto po nią sięgnąć? Są ku temu przynajmniej cztery powody.

Kawa Eduscho – prawie 100 lat tradycji

Na samym początku warto zaznaczyć, że Eduscho to nie byle jaka marka kawy. Jej początki sięgają aż 1924 roku, dzięki czemu można mieć pewność, że kawa Eduscho jest wynikiem blisko 100-letniej tradycji, a więc też doświadczenia.
W tym czasie producent próbował różnych metod mieszania i palenia ziaren, by teraz móc zaoferować najbardziej wymagającym wielbicielom tego czarnego trunku doskonały smak i aromat. Marka znana jest jako propagator kultury picia kawy, nie tylko w Austrii – kraju, z którego pochodzi, ale w całej Europie. Obecnie łączy przywiązanie do tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami produkcji.

Powód 1: Wydajność

Dzięki temu, że marka udoskonaliła recepturę kawy, stała się ona bardzo wydajna i stanowi świetną propozycją zarówno do domu, jak i do gastronomii oraz średnich i dużych firm. Niewielka liczba ziaren wystarczy bowiem, by uzyskać sporą ilość mocnej, energetyzującej kawy.

Powód 2: Ekonomiczna, ale o satysfakcjonującym smaku

Można by pomyśleć, że skoro mowa o wydajności i tym, że kawa Eduscho jest oszczędnym rozwiązaniem, ucierpi na tym smak. Ale nie! Oferując ją swojej rodzinie, znajomym, a także pracownikom lub gościom hotelu bądź restauracji, możesz mieć pewność, że przypadnie im do gustu. Nie przywiedzie na myśl niekorzystnych skojarzeń, a aromat klasycznych naparów. Tym bardziej, że w przypadku Eduscho masz do dyspozycji kilka jej rodzajów, w tym Eduscho Professionale.

Powód 3: Mnogość dostępnych rodzajów kawy Eduscho

Oferta marki Eduscho jest na tyle rozbudowana, by każdy poszukujący kawy dla swojego biznesu znalazł w niej to, co lubi najbardziej i czego potrzebuje. Jednocześnie oferta ta nie jest przeładowana i nie przytłacza. To na tę chwilę między innymi:

  • cztery wersje smakowe kawy ziarnistej: Eduscho Espresso, Eduscho Café Crema, Eduscho Professionale i Eduscho Professionale Espresso,
  • trzy wersje mielonej: Eduscho Professionale Forte, Eduscho Café Special Standard i Eduscho Café Casino Kräftig,
  • jedna rozpuszczalna: Eduscho Café Special Instant.

Mleczny posmak i urocza pianka? Bomba energii na początek dnia? A może ekskluzywna mieszanka, by zachwycić gości? W kawach Eduscho możesz przebierać do woli.
Nie jest to kawa, którą znajdziesz na sklepowych półkach, ale jeśli potrzebujesz dobrej kawy do swojego biura, czy gastronomii, szukaj Eduscho w ofertach dla klientów biznesowych.

Powód 4: Odpowiednia do ekspresów każdego rodzaju

Korzystasz z ekspresu przelewowego, kolbowego czy automatycznego? Niezależnie od odpowiedzi, możesz mieć pewność, że znajdziesz odpowiednią do niego kawę Eduscho. A może parzysz kawę tradycyjnie – z użyciem kubka i aeropresu, kawiarki, zaparzacza lub filtrów? To też połączysz.
Kawa Eduscho cieszy się największą popularnością w gastronomii hotelowej, ale coraz częściej można ją spotkać także w biurach firm oraz prywatnych domach, gdzie picie kawy jest częste i na porządku dziennym. Może i Ty się na nią skusisz? Wiele głosów mówi, że warto. I są ku temu konkretne powody.

Podsumowanie:

  • Kawa Eduscho cieszy się coraz większą popularnością w domach i biurach. Dlaczego? Są ku temu co najmniej cztery powody.
  • Za kawą Eduscho stoi marka o blisko 100-letniej tradycji. Jej korzenie sięgają Austrii i prowadzą do Wiednia. To marka z przywiązaniem do ciągłego rozwoju procesu przygotowywania i tym samym smaku oraz aromatu.
  • Wydajność, pyszny smak i dopasowanie do posiadanego ekspresu – to cechy dobrej kawy.

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE