Czy można powiększyć prącie?

Czy można powiększyć prącie?

Mimo to „kompleks małego penisa” to problem około 40% obywateli. Czy Panowie słusznie przejmują się wymiarem swojego członka?

Około 25% procent kobiet zwraca uwagę na gabaryty męskiego przyrodzenia

W 2002 roku przeprowadzono badanie, w którym 375 kobiet poproszono o odpowiedź na dwa kluczowe pytania dotyczące rozmiaru penisa, a mianowicie:

  • Czy długość penisa ma znaczenie?
  • Czy obwód penisa ma znaczenie?

Wyniki przeprowadzonego testu analizował dr Francken wraz ze swoimi współpracownikami. Wynika z nich, że 21% kobiet zwraca uwagę na długość penisa, a 32% na grubość. Należy przy tym zaznaczyć, że Panie, które stwierdzały, że długość jest istotna, jednocześnie podobnie odpowiadały w pytaniu o grubość (obwód).

Doktor Francken sugeruje jednak ostrożne podchodzenie do tych wyników, gdyż na pełne wypełnienie kwestionariusza zdecydowało się zaledwie 40%. Nie stwierdzono, by dane demograficzne miały związek z oczekiwaniami kobiet co do wielkości męskiego przyrodzenia.

Mężczyźni przykładają znacznie większą uwagę do rozmiarów swojego penisa

Według innych badań niemal 50% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiarów swojego przyrodzenia. Jednocześnie tylko 6% kobiet jest niezadowolonych z rozmiarów penisa swojego partnera.

Seksuolodzy przekonują – rozmiar nie ma żadnego znaczenia, pod warunkiem, że mężczyzna nie cierpi na przypadłość określaną mianem mikropenisa (członek mniejszy niż 7 centymetrów we wzwodzie). Skąd zatem biorą się kompleksy mężczyzn? Dlaczego tak często wykazują niezadowolenie ze swojego członka?

Istnieje przekonanie, że satysfakcja seksualna kobiety jest zależna od długości penisa. To jednak nie jest prawdą, gdyż głębokość pochwy oscyluje w granicach 10 centymetrów. Oznacza to, że pełna penetracja możliwa jest nawet wtedy, gdy penis jest mniejszy od średniej o nawet pięć centymetrów.

Czy można powiększyć penisa?

Niektórych mężczyzn nawet tak przychylne wyniki badań nie potrafią podnieść na duchu i wyleczyć z kompleksów. Wielu Panów mimo wszystko pragnie powiększyć swojego członka. Czy jest to możliwe?

Obecnie medycyna oferuje co najmniej kilka skutecznych rozwiązań. Najbardziej zdeterminowani mężczyźni mogą powiększyć swojego penisa wykorzystując następujące metody:

  • Chirurgiczne powiększanie penisa – metoda polega na podcięciu więzadeł wieszadłowych, co pozwala powiększyć optycznie penisa o kilka centymetrów.
  • Aplikowanie kwasu hialuronowego – specjalny preparat zostaje wpuszczony bezpośrednio do ciał jamistych. Penis zyskuje nie tylko na długości, ale także obwodzie. Efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy.
  • Tabletki na powiększanie penisa – suplementy diety, zwykle oparte na w pełni naturalnych składnikach.
  • Ćwiczenie na powiększanie penisa – realizację specjalistycznych ćwiczeń zalecają bardzo często seksuolodzy.
  • Kuracja hormonalna – stosowana u mężczyzn, którzy borykają się z mikropenisem. Przypadłość ta wywoływana jest przez niedobór androgenów.

 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat powiększania penisa naturalnymi metodami, odwiedź witrynę: http://memberxxl.pl.
 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE