Biżuteria – wybierz talizman, który doda Ci siły i energii!

Biżuteria – wybierz talizman, który doda Ci siły i energii!

Czy biżuteria może przynosić szczęście? Podobno tak! Mawia się przecież, że jeśli w coś mocno wierzymy, to staje się to naszą prawdą i rzeczywistością! Może więc warto samemu się przekonać? A nuż zadziała!

Poznaj symbole przynoszące szczęście i wybierz dla siebie biżuterię z talizmanem, którą warto nosić, aby przyciągnąć dobrą energię i pomyślność!

Biżuteria z przesłaniem – czy przynosi szczęście?

Człowiek to odwieczny poszukiwacz szczęścia. Z pewnością każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, czy istnieje coś takiego, co przynosi szczęście. Czterolistne koniczyny, słonik z podniesioną trąbą, amulety, talizmany, kamienie… to symbole i przedmioty uznawane na całym świecie za magiczne, odsuwające pecha, przynoszące pomyślność losu i dostatek, posiadające moc ochronną lub wspierającą.
Zazwyczaj uznaje się takie wierzenia za przesądy, ale i tak chętnie nosimy wszelkie bransoletki szczęścia, naszyjniki z amuletem czy pierścionki z magicznymi kamieniami.

Niezależnie od tego, czy wierzysz w magiczną moc symboli, kamieni i talizmanów, biżuteria na szczęście to piękny i modny dodatek. A jeśli ich magia zadziała i wspomoże Twój los, przynosząc Ci pomyślność i obfitość…?

Magiczna biżuteria symbole – wybierz talizman szczęścia!

Przedmioty, którym przypisuje się magiczne moce, nazywamy talizmanami lub amuletami. Amulet ma nas chronić przed nieszczęściem, negatywną energią i złymi ludźmi, natomiast zadaniem talizmanu jest przyciąganie pozytywnej energii, dobrobytu i pomyślności. Piękna biżuteria, kupiona lub podarowana z głęboką intencją, może stać się amuletem-talizmanem, takim, z którym nigdy się nie rozstajemy i który chroni przez złem, podnosi wibracje i sprowadza pomyślność.

Dla miłośniczek wyjątkowych klejnotów z przesłaniem firma Tous przygotowała specjalną kolekcję biżuterii na szczęście: Tous Good Vibes. Znajdziemy tutaj bransoletki-talizmany, charmsy na szczęście, naszyjniki-amulety czy „magiczne” pierścionki.
Kolekcja Tous Good Vibes przepojona jest czarodziejską symboliką, pełna dobrej energii, a do tego olśniewa pięknym wzornictwem.
Jaką biżuterię wybrać, aby przynosiła szczęście i chroniła przed wpływem złej energii? Sprawdź znaczenie symboli w biżuterii i wybierz te, które rezonują z Tobą „od pierwszego wejrzenia”!

Symbole w biżuterii – co oznaczają?

  • Czterolistna koniczyna to jeden z najpopularniejszych symboli sprzyjającej fortuny. Według pewnej teorii każdy z czerech listków odpowiada za inną wartość: nadzieję, miłość, wiarę i szczęście. Pierścionek lub złote kolczyki z motywem czterolistnej koniczyny to przede wszystkim modny dodatek, który co więcej zapewni dobrobyt, wzmocni energię witalną i przyniesie szczęście w każdym aspekcie życia.
  • Słoń z podniesioną trąbą to symbol wywodzący się z Indii, kojarzony z siłą, potęgą i bogactwem. Jeśli szukasz biżuterii-talizmanu, która ochroni Cię przed negatywnym wpływem innych ludzi, a jednocześnie przyniesie szczęście i obfitość finansową, wybierz bransoletkę z czerwonego sznurka z motywem słonia i z kamieniami szlachetnymi.
  • Wszechwiedzące Oko Opatrzności zamknięte w trójkącie i otoczone promieniami słońca symbolizuje potężną opiekę boską nad każdym człowiekiem. Złoty naszyjnik z motywem oka i z diamentami to opiekuńczy talizman, który będzie Cię chronił każdego dnia.
  • Hamsa, czyli ręka Fatimy to symbol związany ze starożytną kulturą Bliskiego Wschodu, wykorzystywany jako amulet zapewniający ochronę przed złymi mocami i jednocześnie jako talizman na szczęście. Wybierz bransoletkę z magicznych kamieni szlachetnych i z przywieszką z ręką Fatimy, by chroniła Cię przed złymi mocami i przyciągała powodzenie.
  • Podkowa jest jednym z najbardziej znanych symboli szczęścia. Dawno temu podkowa wykonywana była głównie z żelaza, które według wierzeń miało zdolność odpędzania złych mocy. Podkowa wieszana nad drzwiami domów miała zapewnić ochronę, dobrobyt oraz bezpieczeństwo. Naszyjnik z motywem podkowy wysadzanej kamieniami szlachetnymi ozdobi Twój dekolt i odpędzi niepowodzenia.
  • Drzewo życia to symbol odrodzenia, długowieczności i mądrości. Bransoletka z motywem drzewa wzmocni Twój wewnętrzny potencjał i siłę, a dodatek kamieni zwiększy moc talizmanu.

ARTYKUŁ ZEWNĘTRZNY

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *