Biotyna na włosy – witamina piękności czy kolejne oszustwo?

Biotyna na włosy – witamina piękności czy kolejne oszustwo?

Na samym wstępie warto rozwiać wszelkie wątpliwości. Biotyna jest witaminą z grupy B, dokładniej witaminą B7, nazywaną także witaminą H, a nierzadko witaminą piękności. Skąd ten przydomek? Badania naukowe jednoznacznie wykazały jej dobroczynny wpływ na naszą urodę. Jeśli zastanawiasz się czy biotyna na włosy jest dobrym pomysłem, aby zadbać o stan swoich włosów – odpowiedź jest jedna: TAK!

Biotyna na włosy. Czy faktycznie pomaga?

Biotyna odgrywa bardzo znaczącą rolę w procesie wzrostu włosa. Dzieje się tak dlatego, ponieważ w swoim składzie zawiera cząsteczki siarki, które ochraniają skórę i głowę a także mają swój udział we wzmacnianiu korzenia włosa.

biotyna na włosy

Żyjemy w czasach, w których stan naszej cery, włosów czy paznokci dla wielu ludzi jest swoistą informacją o naszym trybie życia czy dbałości o nasze zdrowie. Warto zadbać o to, aby ludzie postrzegali nas w pozytywnym świetle. Biotyna jest jedną z substancji, które naprawdę warto przyjmować, jeśli zależy nam na zdrowiu i urodzie.

Biotyna tabletki

Jedną z najprostszych, a zarazem najbardziej efektywnych metod przyjmowania biotyny, poza zbilansowaną dietą, jest suplementacja witamin. Biotyna tabletki to prosta droga do zagwarantowania sobie zdrowej cery, lśniących włosów oraz mocnych paznokci.

Wszystkie osoby, które zdecydowały się na przyjmowanie biotyny w tabletkach zauważyły znaczący wzrost włosów, ich zagęszczenie, ale także znaczącą poprawę stanu ich włosów: zaczęły wyglądać zdrowiej, lepiej się układały oraz przestawały nadmiernie wypadać.

Dodatkowym atutem przyjmowania biotyny jest fakt, że nie stwierdzono w jej stosowaniu żadnych skutków ubocznych czy też toksyczności na ludzki organizm. Trudno także o przedawkowanie tej witaminy. Jej nadmiar zawsze jest wydalany z organizmu. 

Jednakże bardzo niebezpieczne są niedobory witamin z grupy B, w tym biotyny. Niedobory biotyny widoczne są na pierwszy rzut oka: szare, nadmiernie wypadające włosy, połamane paznokcie, brzydka cera… Niedobory biotyny mogą mieć związek z utrzymującym się złym samopoczuciem, sennością, a nawet nadwagą czy depresją.

tabletki na włosy - biotyna

Biotyna na włosy. Ale czy tylko?

Wydawałoby się, że biotyna mając tak silnie ukierunkowane działanie nie pełni żadnych innych znaczących funkcji. Biotyna na włosy jest niemal pierwszym i często jedynym skojarzeniem, jeśli chodzi o jej zastosowanie. Nic bardziej mylnego.

Biotyna wpływa na szybszą przemianę glukozy, co ma olbrzymie znaczenie dla osób walczących z dodatkowymi kilogramami, ale także dla cukrzyków.

Naukowcy potwierdzają znaczenie biotyny w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, działa także przeciwbólowo.

Biotyna tabletki to doskonały sposób na zapewnienie sobie witalności, zdrowia i urody. 

Biotyna tabletki. A jeśli ktoś nie lubi tabletek?

Sporo ludzi ma bardzo duże problemy z utrzymaniem zbilansowanej diety. Wcześniej wspomniano, że jednym z prostszych sposobów zatroszczenia się o dostarczenie odpowiednich dawek jest zażywanie biotyny w tabletkach. Jednakże spójrzmy prawdzie w oczy: jak wiele razy zdarza się ludziom kupować tabletki, które następnie miesiącami leżą na półce. Łatwo tu o pominięcie dawki, a samo łykanie tabletek bywa po prostu nieprzyjemne… A czy taka sytuacja miałaby miejsce, gdybyśmy zamiast tabletek mogli jeść ŻELKI?
Brzmi jak żart? Jak marzenie? Polecamy sprawdzić TO :

biotyna na włosy jelly bear hair

JELLY BEAR HAIR wyszło naprzeciw ludzkim słabostkom (któż oparłby się pysznym żelkom?), ale przede wszystkim ludzkim potrzebom. Stworzyli bezkonkurencyjny produkt.

Biotyna tabletki nie? Biotyna na włosy tak!

JELLY BEAR HAIR zawiera aż 500 % biotyny. Dodatkowo poszerzają swój skład o niacynę, witaminę E, cynk, selen, miedź i witaminę A. To witaminowa bomba, która dodatkowo jest słodką przekąską. I ma tylko 3 kalorie.

Aby dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym produkcie warto zajrzeć na ich witrynę: http://www.jellybearhair.pl/

Smacznego! I na zdrowie 🙂

MATERIAŁ  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE