Abonamenty medyczne dla rodzin – wady i zalety

Abonamenty medyczne dla rodzin – wady i zalety

Pakiety medyczne dla pracowników oferowane są przez wiele jednostek. W ramach usług profesjonalną opieką objęci są pracownicy oraz ich rodziny. Pakiety dostępne są w różnych wariantach – Basic, Optimal oraz Premium. Właściciel firmy może więc wybrać najbardziej dogodną opcję dla swoich pracowników i ich rodzin. Pakiety dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Zalety abonamentów medycznych

Abonamenty medyczne zawierają m.in. dostęp do lekarza medycyny pracy, konsultację internistyczną, badania diagnostyczne oraz laboratoryjne. Pracownicy i ich rodziny mogą korzystać z usług lekarzy w przychodniach prywatnych w Warszawie oraz innych pięćdziesięciu miastach na terenie Polski. Konsultacje przeprowadzane są przez najlepszych specjalistów. Pracownicy i ich bliscy mogą umówić się na wizytę za pomocą strony internetowej konkretnego centrum medycznego.

Wady pakietów medycznych

Zakup abonamentów medycznych wiąże się z dodatkowymi kosztami. Im bardziej rozbudowany wariant pakietu, tym więcej pieniędzy trzeba na niego wydać. W przypadku wyboru podstawowych abonamentów w znacznym stopniu ograniczony jest zakres świadczonych usług. Przed zakupem pakietu należy zatem dokładnie zapoznać się z ustaleniami zawartymi w umowie. Warto również pamiętać, iż pakiety medyczne nie dają dostępu do wszystkich prywatnych przychodni w kraju. Usługi obejmują konsultacje, szczepienia, badania i zabiegi w jednostkach, podlegającym centrum, w którym dane świadczenie zostało zakupione.

Podsumowanie

Pakiety medyczne dla pracowników oraz ich rodzin mają wiele korzyści. Przed zakupem świadczenia należy jednak dokładnie zapoznać się z ofertą, by wybrać najlepsze rozwiązanie, które nie obciążałoby finansów firmy.

 
A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Vitalogy
ADMINISTRATOR
PROFILE

Więcej z tej tematyki:

Muzykoterapia: rozwój muzyczny dziecka
Pierwsza Pomoc: co robić, kiedy zdrowie dziecka jest zagrożone?
Odblaski: zadbaj o bezpieczeństwo dziecka na drodze
Spacer Z Niemowlęciem: jak przygotować dziecko latem
Wyprawka Dla Niemowlaka: sprawdź, co na prawdę może się przydać
Dzień Babci I Dziadka: zobacz propozycje upominków od home&you