» Vitalogy » Uroda » Włosy

Romantyczna kolekcja The Italian Touch#14

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Włosy

Romantyczna kolekcja The Italian Touch#14

Nowa kolekcja marki Kemon inspirowana jest dwoma głównymi trendami na rok 2014. Pierwszy odnosi się do ducha grunge’u odkrytego na nowo w romantycznej wersji, drugi to oryginalne stylizacje inspirowane gotykiem.

„Romantyczny” to słowo klucz, które może połączyć oba tak różne wizerunki zaproponowane w kolekcji The Italian Touch#14. Ostrość linii prostych łagodzona jest asymetriami i dyskoneksjami strzyżenia, a nakładająca się na całość grzywka stanowi idealną „kryjówkę” dla różnych odcieni kolorystycznych.

Stylistyka fryzur to proste, miękkie formy uzupełniane luźnymi węzłami i pasmami zebranymi w celowo przypadkowy sposób.

Dzięki stylingowi, który obejmuje zarówno efekt włosów „świeżo po przebudzeniu”, jak i bardziej zdefiniowane style, jedno strzyżenie może przybrać obydwie osobowości z tej kolekcji. Kolory, których gama rozciąga się od odcieni blond po barwy zdecydowanie bardziej mroczne, odsłaniają bloki tonów metalicznych i przenikających się popieli, dając kolorowi głębię wystarczającą do uzyskania efektu cienia, który staje się widoczny wyłącznie przy ruchu włosów.

The Italian Touch to cykliczna kolekcja wyznaczająca trendy na kolejny sezon, opracowywana przez zespół międzynarodowych stylistów związanych z Kemon – włoskim  producentem profesjonalnych produktów do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów.

Fryzury: styliści Kemon
Produkty: AND by Kemon, NaYo, Lunex, Coloringreen
Zdjęcia: Amadeo M. Turello

Tagi (3): , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 3.22/5 (12 ocen)

Podobne artykuły

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Romantyczna kolekcja The Italian Touch#14: