» Vitalogy » Uroda » Włosy

Szampon wzmacniający – skuteczne wspomaganie w walce z wypadającymi włosami

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Włosy

Szampon wzmacniający – skuteczne wspomaganie w walce z wypadającymi włosami

Przyczyny wypadania włosów są rozmaite i w wielu przypadkach nie wystarcza uzupełnienie niedoborów witamin oraz minerałów oraz pielęgnacja przy pomocy kosmetyków stworzonych na bazie wyciągów roślinnych.

Zarówno w łysieniu androgenowym, które wymaga leczenia, jak i w innych przypadkach kurację warto uzupełnić szamponem wzmacniającym, którego działanie opiera się na innowacyjnych składnikach aktywnych.
 
 
Sposób działania szamponu wzmacniającego
 
Zadaniem szamponu wzmacniającego jest hamowanie nadmiernego wypadania włosów i zwiększenie ich odporności na uszkodzenia. Głęboko i intensywnie odżywia włosy na całej ich długości, zaczynając od samych cebulek. Wpływa na zwiększenie tempa wzrostu. Powoduje, że nowe włosy zaczynają szybciej odrastać, a na dodatek stają się mocniejsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Po prostu sprawia, że są zdrowe. Odpowiednio skomponowane składniki normalizują pracę gruczołów łojowych skóry głowy, zapobiegając przetłuszczaniu się włosów. Dodatkowo chronią przed podrażnieniami. Wysokiej jakości szampon wzmacniający nie może doprowadzać do przesuszenia skóry ani obciążać włosów.
 
 
Składniki aktywne rekomendowanego szamponu
 
Działanie szamponu wzmacniającego najlepiej omówić na konkretnym przykładzie, ponieważ można wówczas prześledzić działanie poszczególnych składników aktywnych. Ciekawe i wartościowe informacje można znaleźć m.in. na stronie http://stopwypadaniuwlosow.pl/#/szampon-wzmacniajacy, gdzie zostało przedstawione działanie szamponu Loxon. W tym szamponie zostały zastosowane trzy składniki aktywne: kompleks Baicapil, Zincidone i Kerestore 2.0. Można je pojedynczo znaleźć również w innych produktach, ale siła działania Loxon wynika właśnie z ich połączenia. Baicapil oddziałuje na mieszki włosowe, pobudza wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu. Wzmacnia ich kondycję i sprawia, że nawet pod wpływem mycia lub czesania włosy nie wypadają, ponieważ korzeń każdego z nich nadal mocno tkwi w skórze. Zincidone łagodzi stany zapalne i podrażnienia skóry, reguluje pracę gruczołów łojowych. Kerestore 2.0 odbudowuje strukturę włosów poprzez rekonstrukcję sekwencji peptydów, które budują rdzeń oraz warstwę korową włosa. Synergiczne działanie substancji czynnych wspomaga zachowanie zdrowych i pięknych włosów, a także stymuluje ich odrastanie.
 
 
Regularne stosowanie gwarancją poprawy kondycji włosów
 
Żaden produkt leczniczy ani pielęgnacyjny nie pomoże, jeżeli nie będzie aplikowany regularnie. Szampony wzmacniające oparte na działaniu wymienionych składników są przeznaczone do stosowania codziennego. Eliminują problem wypadania włosów bez narażania użytkownika na podrażnienia. W terapii łysienia androgenowego szampon powinien być stosowany jako środek pomocniczy. Natomiast w mniej problematycznych przypadkach może być podstawowym preparatem wykorzystywanym do hamowania wypadania włosów. Nie tylko sprawi, że włosów przybędzie, ale zadba również o ich atrakcyjny wygląd, ponieważ regeneruje uszkodzoną strukturę włosa, dzięki czemu włosy stają się grubsze i bardziej lśniące.
 
 
A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y
 
Tagi (2): ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 2.48/5 (26 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

w

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Szampon wzmacniający – skuteczne wspomaganie w walce z wypadającymi włosami: