Bank głosów – wybierz najlepszy głos do reklamy!

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Zdrowy styl życia

Bank głosów – wybierz najlepszy głos do reklamy!

Skuteczna reklama telewizyjna czy radiowa to nie tylko chwytliwy scenariusz oraz dobra oprawa muzyczna i wizualna. Nie można zapomnieć także o odpowiednim lektorze, który zachęci klientów do skorzystania z oferty.

 

Potrzebujesz lektora do reklamy? Skorzystaj z banku głosów, czyli specjalnej bazy zawierającej głosy lektorów. Są one w użyciu już od wielu lat. Jednak na przestrzeni czasu zmieniły nieco swoją postać. Przeszły transformację z dyskietek w internetowy katalog. Bank głosów powitania.pl pomaga w znalezieniu odpowiedniego lektora do projektu (sprawdź doświadczonych aktorów głosowych na stronie https://www.powitania.pl/bank-glosow/). Powitania.pl to najlepszy wybór, jeśli planujemy kampanię reklamową w radiu lub telewizji.

 

Jak wybrać najlepszy głos do reklamy?

Gdy wsłuchamy się w reklamy w radiu czy też w telewizji, możemy zauważyć, że lektorzy to osoby o różnych barwach głosu. Reklamy czytają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, przy czym ich głos dobierany jest indywidualnie w zależności od promowanego produktu czy też usługi. Przykładowo, do reklam promujących produkty medyczne często wybierane są osoby bardziej dojrzałe, o poważnej, wzbudzającej zaufanie barwie głosu. Z kolei do reklam skierowanych do dzieci wybierani są ich rówieśnicy lub osoby o przyjaznej, aksamitnej barwie głosu. Dobry bank głosów jest w stanie dostarczyć swoim klientom setki próbek!

 

Sprawdź w dowolnym momencie bank głosów on-line

Dobór odpowiedniego banku głosów nie musi być zatem bardzo trudny – internetowe nagrania dostępne są bez żadnych dodatkowych kosztów! Internetowe banki głosów prezentują na swoich stronach internetowych różne próbki nagrań lektorskich, które można także wygodnie filtrować na podstawie konkretnych wymagań, na przykład płci lektora. Bank głosów najczęściej działa przy studiach nagraniowych, dlatego też możemy liczyć wtedy na kompleksową obsługę, która będzie obejmowała również wykonanie nagrań w profesjonalnych warunkach. Zamówione nagranie można odebrać nawet w przeciągu paru dni!

 

 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

 

Tagi (5): , , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 2.15/5 (14 ocen)

Podobne artykuły

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Bank głosów – wybierz najlepszy głos do reklamy!: