PIONEER PLX-1000 – dobry wybór dla każdego DJ-a

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Zdrowy styl życia

PIONEER PLX-1000 – dobry wybór dla każdego DJ-a

Pioneer, czerpiąc ze swojego wieloletniego doświadczenia, stworzył niezawodny sprzęt DJ-ski – gramofon PLX-1000. Jest to świetna propozycja zarówno dla profesjonalisty, jak i dla amatora.

 

Innowacyjny i funkcjonalny

Pionieer PLX-1000 trafił na rynek kilka lat temu jako odnowiona wersja klasycznego sprzętu. Można powiedzieć, że niezawodne gramofony od japońskiej firmy okazały się znakomitym prezentem dla każdego DJ-a. Nowoczesne urządzenia wzorowane na słynnych, lecz nieprodukowanych już gramofonach Technicsa, zapewniają komfortową obsługę manualną oraz dźwięk w doskonałej jakości. Pioneer PLX-1000 łączy klasyczny układ z zaawansowanymi ulepszeniami: systemem przeniesienia momentu obrotowego o dużej wartości, sterowaniem multi-pitch, odpinanym kablem sieciowym i audio oraz możliwością osiągania brzmień spełniających klubowe standardy.

 

Solidny napęd i pełna kontrola

Napęd bezpośredni o wysokim momencie obrotowym gwarantuje stabilny obrót – tarcza osiąga 33 ⅓ obrotów na minutę w zaledwie 0,3 sekundy dzięki momentowi obrotowemu wynoszącemu 4,5 kg /cm (lub więcej). Na uwagę DJ-a zasługuje też regulacja tempa w zakresie: ± 8%, ± 16% i ± 50% oraz funkcja Reset Tempo.

 

Dźwięk o najwyższej jakości

Gramofony PLX-1000 od firmy Pioneer zostały skonstruowane tak, by doskonale tłumić drgania i odtwarzać dźwięk z możliwie największą precyzją. Masywna obudowa zapobiega rezonansowi, dlatego sprzęt japońskiego producenta okaże się niezastąpiony podczas klubowych występów DJ-skich. Dolna część urządzenia jest wzmocniona żywicą o grubości 8 mm oraz materiałem tłumiącym wibracje o grubości 9 mm u podstawy. W dodatku izolowane gumą ramię w kształcie litery S redukuje efekt „wycia”, podczas gdy guma i sprężyny na tłumiących częściach izolatora pochłaniają zewnętrzne wibracje.

 

Świetna łączność i mobilność

Kolejną zaletą wyróżniającą gramofony Pioneer PLX-1000 jest zastosowanie wyjątkowo praktycznego rozwiązania, które doceni każdy DJ. Sprzęty posiadają bowiem zabezpieczenie Kensington Lock, czyli gniazdo pozwalające na mocowanie linki zwanej MicroSaver®, zabezpieczającej sprzęt przed kradzieżą. Ponadto wymienne kable zasilania i audio można łatwo podłączać i wymieniać, a wysokiej klasy złocone gniazda RCA zapewniają niską impedancję i niesamowitą wręcz jakość dźwięku. Co więcej, dla jeszcze wygodniejszej pracy DJ ma szansę dodać swój rysik do PLX-1000 (nie wchodzi on w skład zestawu) i połączyć sprzęt z mikserem, aby uzyskać idealne dla siebie ustawienia.

 

Japońska firma Pioneer przez 20 lat aktywności na rynku sprzętu dla DJ-ów zdołała zyskać renomę lidera i w pełni zasłużyła na swoją pozycję. Pionierskie osiągnięcia technologiczne (najpierw odtwarzacze CD, później miksery i kontrolery DJ-skie) zjednały firmie uznanie użytkowników elektroniki i zaowocowały wreszcie stworzeniem gramofonu PLX-1000 – urządzenia nowoczesnego, solidnego i niezawodnego. Funkcjonalność, komfort pracy oraz wysoka jakość dźwięku to tylko niektóre z zalet sprzętu od firmy Pioneer. Mobilność i techniczne udoskonalenia z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klubowych twórców i wykonawców, a także sprawdzą się podczas zorganizowanych imprez muzycznych.

 

M A T E R I A Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

 

Tagi (3): , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 2.38/5 (7 ocen)

Podobne artykuły

  • Brak powiązanych artykułów

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
PIONEER PLX-1000 – dobry wybór dla każdego DJ-a: