ABT – co to za trening?

Natalia Fijał

  Autor:
Opublikowane w Zdrowy styl życia / Sport i fitness

ABT – co to za trening?

Marzysz o wyrzeźbionym brzuchu, smukłych udach i jędrnych pośladkach? Trenuj ABT, a Twoje marzenia o pięknej sylwetce bardzo szybko staną się rzeczywistością.

ABT to skrót od angielskich wyrazów Abdominal, Buttocks, Thighs (Brzuch, Pośladki, Uda), którym określa się trening występujących w nazwie partii ciała. Są to ćwiczenia polecane wszystkim tym, którzy pragną usprawnić i wyszczuplić dolne jego partie, przy jednoczesnym pobudzeniu organizmu i zwiększonej dawce energii podczas treningu.


Jak wygląda trening ABT?

ABT to średnio intensywny trening nakierowany głównie na kształtowanie sylwetki, prowadzony w rytm energetycznej muzyki. Standardowo rozpoczyna się kilkunastominutową rozgrzewką, a kończy rozciąganiem mięśni. Szczegółowy zestaw ćwiczeń ABT zależy głównie od pomysłu trenera, cały trening oparty jest jednak o pokazywane przez niego, niezbyt skomplikowane, układy choreograficzne, niekiedy wykonywane w towarzystwie stepu, który zwiększa efektywność ćwiczeń.

 

Czy trening ABT jest dla mnie?

Jeśli zależy Ci na ukształtowaniu dolnych partii ciała, chcesz mieć dobrą zabawę przy wykonywaniu układów choreograficznych w rytm tanecznej muzyki, chcesz poprawić kondycję, dostarczyć sobie porcji „hormonów szczęścia” i poprawić pamięć ruchową, ABT jest zdecydowanie tym, czym musisz się zainteresować.


Co zatem zyskam dzięki ABT?

zrzucisz zbędne kilogramy,

wyrzeźbisz mięśnie brzucha, pośladków i ud,

poprawisz swoją kondycję,

uelastycznisz skórę,

przy systematycznych treningach znacząco poprawisz pamięć ruchową,

usprawnisz swój metabolizm,

poprawisz sobie samopoczucie.
 

Jeśli powyższe słowa jeszcze nie przekonały Cię do zapisania się na zajęcia ABT, poniżej znajdziesz film pokazowy z fragmentem zajęć.

 

Tagi (8): , , , , , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 2.68/5 (11 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

a
a
a
a
a

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
ABT – co to za trening?: