Karnawał dodatków w home&you

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Zdrowy styl życia / Dom

Karnawał dodatków w home&you

Eleganckie i przykuwające uwagę dodatki to nieodzowny element wystroju wnętrz podczas karnawałowych przyjęć. Dzięki odpowiednio dobranym dekoracjom, możemy poczuć się jak na weneckim balu… nie wychodząc z domu.

Karnawał to czas wielkich balów i spotkań w gronie znajomych. Wybierając bardziej kameralną formę świętowania, nie musimy rezygnować z wyjątkowej oprawy. Przygotowując domowe przyjęcie, wystarczy pamiętać o odpowiedniej aranżacji wnętrz. Akcesoria, które dodadzą karnawałowego blasku pomieszczeniom, odnajdziemy w najnowszej ofercie home&you.

W propozycjach marki znalazły się m.in. ozdobione drobinkami brokatu świece, połyskujące poszewki czy koce (Brocado). Warto także zwrócić uwagę na artykuły dekoracyjne, np. patery, misy, wazony w kolorze złotym lub srebrnym. Wyjątkowo ozdobne są zwłaszcza akcesoria z linii Goldig, utrzymanej w odcieniu starego złota, oraz błyszczące dodatki z serii Enrichi. Podczas karnawałowego przyjęcia dużą rolę odgrywa również odpowiednio nakryty stół. W home&you wybierzemy zarówno eleganckie bieżniki (np. Shiny Stripe) lub obrusy, jaki i stylową zastawę czy kieliszki (Goldsash). Przysłowiową wisienką na torcie będą świeczniki wykonane ze szklanej mozaiki (Mosaico), dzięki którym stworzymy w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój.

Doskonałą okazją do karnawałowych zakupów w home&you jest trwająca w salonach i sklepie online wyprzedaż nawet do 70%. Więcej informacji o aktualnej ofercie oraz inspiracji do urządzania wnętrz można znaleźć na stronie www.home-you.com.

 

Oto przegląd najnowszej kolekcji home&you:

Tagi (3): , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 2.57/5 (9 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

h

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Karnawał dodatków w home&you: