Prezent walentynkowy - nie zapomnij, zapakuj go ozdobnie

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Zdrowy styl życia / Dom

Prezent walentynkowy - nie zapomnij, zapakuj go ozdobnie

Walentynki to jedna z największych okazji w roku do wzajemnego obdarowywania się prezentami. O czym należy pamiętać, wręczając drobiazg bliskiej osobie?

 

Pamiętaj o pierwszym wrażeniu

Wręczeniu podarunku powinien towarzyszyć tak zwany efekt wow, jeszcze zanim prezent zostanie rozpakowany. Jak to osiągnąć? Dzięki ozdobnemu opakowaniu. To właśnie dzięki niemu osoba obdarowana cieszy się dwa razy – biorąc pięknie opakowany prezent do rąk i wyjmując zawartość z opakowania. Czasem zapominamy, jak to jest czuć przez tych kilka chwil dreszczyk emocji – co też może być w środku?

 

Jak ozdobnie opakować prezent?

Ozdobne opakowania można dostać niemal w każdym sklepie papierniczym i w każdej kwiaciarni w formie gotowych pudełek czy torebek. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią wielkość i wzór. To z pewnością rozwiązanie najprostsze i jedno z najtańszych. Przy odrobinie zdolności manualnych i plastycznych, mając dobry pomysł, możemy pokusić się o samodzielne wykonanie ozdobnego opakowania. To nie musi być styl przesłodzony ani lśniące cacko w stylu glamour. Liczy się naprawdę dobry pomysł – jeśli go masz, zrobisz niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju opakowanie ozdobne nawet ze zwykłej gazety.

Pakowanie usługowe

Kiedy naprawdę chcesz olśnić i zaskoczyć osobę obdarowywaną, najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie punktu oferującego ozdobne pakowanie prezentów. Gdzie takie punkty można znaleźć i co one oferują? Punkty ozdobnego pakowania prezentów jako osobne stanowiska często pojawiają się sezonowo w galeriach handlowych – właśnie przy okazjach takich jak Boże Narodzenie, walentynki czy Dzień Kobiet. Na co dzień usługę pakowania prezentów oferują niektóre kwiaciarnie, jest też ona dostępna w sklepach z prezentami, a także w perfumeriach czy sklepach z biżuterią. Ozdobne opakowania oferowane przez punkty pakowania prezentów to czasem prawdziwe, małe dzieła sztuki, które wywołują właśnie taki efekt, jaki powinny wywoływać: olśniewają obdarowaną osobę, a jednocześnie nie przyćmiewają zawartości.

 

 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

 

Tagi (4): , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 2.07/5 (5 ocen)

Podobne artykuły

  • Brak powiązanych artykułów

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Prezent walentynkowy - nie zapomnij, zapakuj go ozdobnie: