Zacznij się wysypiać! Odkryj materace SleepMed

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Zdrowy styl życia / Dom

Zacznij się wysypiać! Odkryj materace SleepMed

Wyobraź sobie, że codziennie śpisz na materacu, który jest perfekcyjnie dopasowany do Twojej sylwetki. Kusząca wizja?

Marka SleepMed wprowadziła na rynek materace, które mają właśnie takie zadanie - zapewnić Ci komfortowe i zdrowe podłoże do snu. Dzięki nim każdego ranka będzie towarzyszyć Ci poczucie, że miniona noc mogłaby być definicją prawdziwego wypoczynku.

 

Luksusowe materace medyczne

Mottem marki SleepMed jest hasło „jaka noc i pobudka, taki cały dzień” i to zdanie najlepiej opisuje jej produkty. Oferta obejmuje pięć modeli, które mają zapewnić nie tylko niesamowitą wygodę, ale i rozpieścić właściciela licznymi właściwościami prozdrowotnymi: antyalergicznymi, ortopedycznymi i dającymi właściwe podparcie dla całego kręgosłupa. Dodatkowo każdy z nich charakteryzuje się wysoką cyrkulacją powietrza, która gwarantuje zdrowy i przyjemny sen przez długie lata użytkowania. Najciekawsza w tych produktach jest jednak możliwość regulacji twardości. Takie rozwiązanie sprawia, że niezależnie od wahań Twojej wagi, zmiany stanu zdrowia czy potrzeb kręgosłupa, materac SleepMed będzie bezbłędnie spełniał swoje zadanie – wystarczy odwrócić materac lub/i przełożyć jego ruchomą warstwę na drugą stronę. Co istotne, ze względu na wykorzystane materiały, zastosowane rozwiązania i wysoką jakość wykonania materace SleepMed zostały wyróżnione Znakiem Jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH – oznacza to, że spełniają wygórowane wymagania pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Warto również wspomnieć, że marka SleepMed jest częścią Hilding Anders – jednego z największych, wiodących koncernów produkujących łóżka i materace znane na całym świecie. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, m.in. ogromnemu, nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu zlokalizowanemu w Polsce, szwedzki koncern zdobywa kolejne rynki i tym samym uznanie wśród klientów pragnących spokojnego, zdrowego snu.

 

Piankowe materace SleepMed

Pierwszą kategorią materacy proponowanych przez markę SleepMed są medyczne modele piankowe, spośród których możesz wybrać trzy opcje: Comfort, Premium lub Supreme, różniące się między sobą grubością poszczególnych warstw. Dzięki zastosowaniu technologii Airforce, polegającej na specjalnym nacinaniu pianki, produkty zapewniają znakomitą wymianę powietrza, a przez to zwiększają higienę snu i świetnie nadają się dla alergików. O odciążenie kręgosłupa i jego właściwe podparcie dba natomiast siedem różnych stref twardości wyprofilowanych w piance termoelastycznej VitaRest, która przy okazji wykazuje doskonałe właściwości ortopedyczne i przeciwodleżynowe.

 

 

Materace hybrydowe SleepMed

Materace SleepMed Hybrid to nieco inne produkty. Hybrid Premium i Hybrid Supreme, podobnie jak modele piankowe, zawierają warstwę pianki wysokoelastycznej VPPHR, termoelastyczną piankę VitaRest oraz udoskonalone są technologią Airforce. Główną różnicą jest zastosowanie w nich 7-strefowej sprężyny typu Multi, która gwarantuje optymalne wsparcie dla kręgosłupa (nawet 2 razy więcej punktów podparcia w porównaniu do tradycyjnych sprężyn kieszeniowych), perfekcyjne dopasowanie do sylwetki śpiącego oraz całonocny relaks dla wszystkich mięśni. Na straży trwałości oraz odporności na odkształcenia materacy hybrydowych SleepMed stoi z kolei pianka FlexiFoam.

 

 

Połączenie najnowocześniejszych technologii i wieloletniego doświadczenia w tworzeniu najlepszych powierzchni do spania pozwoliło marce wypuścić na rynek produkty, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz czegoś, co odpowie na potrzeby Twojego ciała i przyniesie Ci codzienny komfort snu, sprawdź ofertę materacy SleepMed.

 

 

 

 

A R T Y K U Ł  Z E W N Ę T R Z N Y

Tagi (2): ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 3.75/5 (10 ocen)

Podobne artykuły

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Zacznij się wysypiać! Odkryj materace SleepMed: