Pakiety medyczne gwarancją profesjonalnej opieki medycznej

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Zdrowie i psychologia

Pakiety medyczne gwarancją profesjonalnej opieki medycznej

Właściwa opieka medyczna to jedna z najbardziej pożądanych wartości we współczesnym świcie. Niestety – ponad 80% z nas ocenia służbę zdrowia źle.

I z pewnością wśród tej sporej grupy pacjentów nie ma tych, którzy korzystają z prywatnej opieki medycznej. Bo oni nie mają powodów do narzekań – wręcz przeciwnie. Dla nich profesjonalna i nowoczesna opieka medyczna to standard. I najważniejsze – wbrew obiegowym opiniom nie są to osoby majętne, gdyż dziś pakiety medyczne kosztują znacznie mniej, niż myślisz. W S7 Healthcare za miesięczny abonament zapłacisz znacznie mniej niż za jedną prywatną wizytę u specjalisty – a zyskasz znacznie więcej. Poza dostępem do najnowocześniejszych, natychmiast realizowanych świadczeń medycznych, zyskasz spokój ducha i świadomość, że zdrowie Twoje i Twojej rodziny jest w dobrych rękach – a to najlepsza inwestycja na całe życie.

 

kogo-stac-na-prywatna-opieke-medyczna

 

W S7 Healthcare najważniejszy jest pacjent, zatem oferowane pakiety medyczne skomponowane są w taki sposób, aby zapewnić wszystkie konieczne świadczenia medyczne. Każdy z pakietów S7 Healthcare to różny zakres usług medycznych – ale zawsze zapewniający dostęp do lekarza ogólnego, specjalistów oraz badań diagnostycznych. I zawsze pacjent ma gwarancję bardzo szybkiej realizacji wizyt i badań, a także możliwość bezproblemowej rejestracji. W ten sposób rozwiązane zostają największe bolączki współczesnego pacjenta – bardzo długi czas oczekiwania na wizytę oraz kolejki, te do rejestracji i do gabinetu lekarza. Jak to wygląda w praktyce? Do dyspozycji każdego pacjenta pozostaje ponad 1000 placówek medycznych w całym kraju oraz czynną całą dobę infolinia. Dzięki temu w każdym momencie można zarejestrować się telefonicznie, nie wychodząc z domu, a termin wizyty jest niemal natychmiastowy. Do lekarza ogólnego nie czekasz dłużej niż 1 dzień, do specjalisty – maksymalnie 5 dni.

Prywatna opieka medyczna S7 Healthcare to oferta dedykowana absolutnie każdemu, bo każdy znajdzie ofertę dokładnie odpowiadającą jego potrzebom. Mowa tu zarówno o dostępności określonych świadczeń medycznych, jak i pakietach indywidualnych, partnerskich, rodzinnych oraz pracowniczych. Tak wiele możliwości wyboru to czysta ekonomia, płacisz bowiem wyłącznie za to, czego potrzebujesz. Zapewniasz profesjonalną opiekę medyczną sobie i Twoim bliskim. A jeśli jesteś pracodawcą i chcesz zadbać o swoich pracowników i sprawne funkcjonowanie firmy – pakiety medyczne dla pracowników to świetna inwestycja.

S7 Healtcare dba o zdrowie każdego, kto powierzy je specjalistom tej firmy. Każdy z nas ceni bowiem rozwiązania skuteczne i ekonomiczne, a jeśli dotyczą one troski o zdrowie – stanowią najlepszą inwestycję. Za kilkadziesiąt złotych miesięcznie zapewnić możesz sobie spokojną przyszłość oraz pewność, że w razie choroby nie zostaniesz pozostawiony sam sobie.

 

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Tagi (2): ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 2.51/5 (17 ocen)

Podobne artykuły

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Pakiety medyczne gwarancją profesjonalnej opieki medycznej: