Problemy z erekcją - problemem dla milionów mężczyzn

Redaktorzy Zewnętrzni

  Autor:
Opublikowane w Zdrowie i psychologia / Seks i związki

Problemy z erekcją - problemem dla milionów mężczyzn

Problemy z erekcją są poważnym problemem dla milionów mężczyzn. Dotyczą one panów preferujących siedzący tryb życia, palaczy, mężczyzn przepracowanych lub źle odżywiających się.

Niewielu chorych udaje się z tym problemem do lekarza. Pomóc sobie można na różne sposoby.

Bicze wodne (hydroterapia) – Wiele badań potwierdza skuteczność tej metody nie tylko na poprawienie potencji, ale również w przypadku oziębłości seksualnej. Metoda ta polega na natrysku w okolicach podbrzusza naprzemiennie zimną i ciepłą wodą. Zapobiega m.in. przegrzaniu jąder, które prowadzi do zaburzeń gospodarki hormonalnej. Metoda może też pobudzać libido u kobiet.

Akupresura – Metoda ta polega na uciskaniu odpowiednich punktów na stopach, w przypadku impotencji wskazane do tego celu są pięty. Delikatne naciskanie pięt odbywa się przy zgiętym kolanie, zaczyna bardzo delikatnie, stopniowo zwiększa się siłę ucisku. Zabieg trwa około pięciu minut na jedną stopę.

Masaż uszu – Trwający około pięciu minut masaż działa podobnie, jak uciskanie punktów na stopach, może też być elementem gry wstępnej.

Dieta – Lekkostrawne owoce pomogą organizmowi pobudzić zmysły i obniżyć cholesterol, a wiele z nich jest naturalnymi afrodyzjakami. Od wieków na poprawę potencji używa się też różnych odmian warzyw. Są to przede wszystkim pietruszka, seler i koper włoski. Sławą wśród kochanków cieszy się też oczywiście dieta śródziemnomorska, a w szczególności owoce morza, np. ostrygi. Pamiętać należy, żeby były one świeże, gdyż problemy żołądkowe i potrawy ciężkostrawne mogą popsuć wieczór nawet najgorętszemu kochankowi. Jeśli mięsa, to najlepiej zajęcze i drobiowe. W niektórych krajach śródziemnomorskich popularnymi afrodyzjakami są takie niepozorne potrawy, jak grzebienie kogutów, bycze jądra, jagnięce oczy czy móżdżek. Powyższe pozostają jednak przede wszystkim kwestią gustu kochanków. Wśród innych potraw poleca się też żeńszeń, który pobudza krążenie. Jeśli chodzi o zioła, zaleca się pieprz, chili, lubczyk, kolendrę. Zalecane są też jajka, orzechy, sezam i pestki dyni.

Leki – Choć samo słowo zniechęca wielu mężczyzn, medycyna jest od kilku lat w tym obszarze na tyle zaawansowana, że łykanie tabletek nie musi wiązać się z zatruwaniem organizmu i nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Często jest to też jedyna skuteczna metoda w walce z problemami z erekcją. Wśród najbardziej zaawansowanych leków znajdziemy np. środek o nazwie Kamagra, będący bezpiecznym i silnym generykiem bardziej znanych, ale dostępnych tylko na receptę środków.

Najważniejszym sposobem na uniknięcie lub pozbycie się wstydliwego problemu jest dojrzałe i spokojne podejście obojga partnerów, wystarczy tylko chcieć!

 

A R T Y K U Ł  S P O N S O R O W A N Y

Tagi (2): ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 1.01/5 (50 ocen)

Podobne artykuły

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Problemy z erekcją - problemem dla milionów mężczyzn:
Dr ?gbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp +2348104102662. I rozwiąż swój problem jak ja.
wszech obecny seks, mam na myśli reklamy, ulica, telewizja, też może moim zdaniem stanowić istotny problem w osiągnięciu erekcji. Ja bez wspomagania mam ciężko o wzwód,muszę mieć naprawdę silny bodziec, biorę erekton fast, dobrze że zioła działają bo nie chciałbym bać czegoś mocniejszego.