Jak optycznie podnieść biust – sprawdzone sposoby na ukształtowanie piersi

Elżbieta Gwóźdź

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Typy sylwetki

Jak optycznie podnieść biust – sprawdzone sposoby na ukształtowanie piersi

Okazuje się, że kobiece piersi nie muszą być duże. Małe biusty są często uznawane za równie atrakcyjne, co większe C i D. Co zatem ma pierwszorzędne znaczenie dla atrakcyjności biustu, jeśli nie jego wielkość?

 

Kobiety dobrze czują się z jędrnym i kształtnym biustem, niezależnie od jego rozmiarówki. Ładny biust to poza tym taki, który jest na swoim miejscu. Niestety piersi w wyniku różnych okoliczności tracą pełny kształt, opadają a wręcz nieestetycznie zwisają czy rozchodzą się. Na szczęście jest kilka sposobów na to by, przywrócić im korzystny wygląd.

 

Dobry biustonosz to podstawa

Opadające piersi łatwo ukryć pod dobrze dobranym biustonoszem. Jeśli uważasz, że Twoje piersi straciły jędrność, a skóra nie jest już tak sprężysta jak kiedyś, zrezygnuj z kupowania miękkich biustonoszów sportowych pozbawionych jakiegokolwiek usztywnienia. Piersi zyskają optycznie umieszczone w staniku z fiszbinami, które podniosą je na odpowiednią wysokość. Właściwie dobrany biustonosz wpływa na kształt piersi i może poprawiać ich wygląd. Z kolei nienoszenie stanika pogłębia opadanie piersi i wiotczenie skóry.

 

Nie garb się!

Utrzymywanie niewłaściwej postawy sprzyja opadaniu piersi i wygląda fatalnie w danej chwili. Optycznie zniekształca całą sylwetkę. Problem staje się coraz bardziej widoczny z wiekiem, kiedy struktura naszych piersi zmienia sią, a ich skóra traci elastyczność.

 

Ćwiczenia na jędrny biust – pomagają?

Piersi nie są zbudowane z mięśni, ale ćwiczenia mogą zdecydowanie poprawić ich wygląd. Wówczas ćwiczymy mięśnie klatki piersiowej oraz ramion, które unoszą biust. Najlepsze i najbardziej znane ćwiczenia tego typu to pompki. Ponadto na wygląd piersi znakomicie działa pływanie, a także rozmaite ćwiczenia na ręce i klatkę piersiową z obciążeniami. Bez użycia obciążeń, nie uzyskamy żadnych efektów. Do treningu warto dołożyć również ćwiczenia na plecy, sprzyjające utrzymywaniu prostej postawy.

 

Tagi (4): , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 4.88/5 (15 ocen)

Podobne artykuły

  • Brak powiązanych artykułów

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Jak optycznie podnieść biust – sprawdzone sposoby na ukształtowanie piersi: