Styl gwiazd: Elizabeth Olsen

Natalia Fijał

  Autor:
Opublikowane w Uroda / Styl gwiazd

Styl gwiazd: Elizabeth Olsen

Elizabeth to najmłodsza z sióstr Olsen, która, oprócz tego, że karierę aktorską postanowiła zrobić już jako dorosła osoba, od swoich sióstr różni się także znacząco stylem ubierania. Poznaj tajniki stylizacji uroczej „Lizzie” i znajdź w nich coś dla siebie!

Elizabeth Olsen to wschodząca gwiazda filmu, która jednak znana jest nie tylko ze swoich ról w kinie, ale także z tego, że jest młodszą siostrą najsławniejszych na świecie bliźniaczek - aktorek i projektantek mody – Mary Kate i Ashley Olsen. I choć dwie starsze siostry Elizabeth uznane zostały za ikony mody, a  ich kolekcje, swego czasu, święciły triumfy podczas nowojorskiego Tygodnia Mody, to najmłodsza z Olsenek, jest na tyle pewna siebie i swojej modowej intuicji, że w swoich modowych wyborach zawsze stawia na stylizacje utrzymane w dokładnie odwrotnym niż preferowany przez jej siostry, stylu i, co najważniejsze, świetnie jej to wychodzi. Dzięki tej swoistej modowej „rebelii” uznawana jest za jedną z najlepiej prezentujących się fashionistek wśród amerykańskich celebrytek.


Jakie są wyznaczniki stylu Elizabeth? Żartobliwie można rzec, że „Lizzie” założy wszystko to, czego jej siostry nigdy by na siebie nie włożyły. W szafie najmłodszej z Olsenek znajdziemy zatem więcej kolorów, kobiecych sukienek, błyskotek oraz damskich, seksownych butów. I choć niektórzy, niekiedy jej styl określają jako „uroczy”, nie można powiedzieć, że stylizacje Elizabeth są przesłodzone. Naszym zdaniem, aktorka wybiera wyważone i dostosowane do okazji ubrania, które, w odpowiedni sposób podkreślają jej kobiecość, czego, jak czasem może się wydawać, w swoich stylizacjach, jej siostry chciałyby za wszelką cenę uniknąć. Jednak, w tym przypadku i tak wszystko zależy od przyjętej definicji pojęcia „kobiecość” w odniesieniu do świata mody.

 

Zobaczcie wybrane przez nas stylizacje Elizabeth Olsen i oceńcie je same!

zdjęcia: depositphotos

 

Tagi (4): , , ,
Oceń artykuł
Słaby  
Dobry
Ocena: 1.55/5 (61 ocen)

Podobne artykuły

Pytania i odpowiedzi

s
s

Komentarze


Podaj trzecią, czwartą i siódmą literę z nazwy naszego serwisu:*
* Pola wymagane.


Komentowany artykuł:
Styl gwiazd: Elizabeth Olsen: